Спікер Національних Зборів Південної Кореї пропонує КНДР обговорити міжкорейські відносини
События в миреua.interfax.com.ua17 июля 2020

Спікер Національних Зборів Південної Кореї пропонує КНДР обговорити міжкорейські відносини

Спікер Національних Зборів Республіки Корея (РК) Пак Бен Сік у п'ятницю запропонував колегам з КНДР провести переговори, щоб обговорити шляхи зміцнення миру і співробітництва між двома країнами.

"Арбітрами в долі Корейського півострова повинні бути Південна і Північна Корея. (...) Першим кроком до цієї мети я офіційно пропоную провести міжкорейські переговори представнику Верховних Народних Зборів Північної Кореї", - сказав Пак Бен Сік у своїй промові, присвяченій 72 -й річниці створення Конституції Південної Кореї.

"Я готовий обговорювати міжкорейські відносини і питання щиро, неупереджено, в будь-який час і в будь-якому місці", - зазначив він.

Спікер Національних Зборів РК додав, що в ході можливих переговорів він хотів би обговорити міжкорейське співробітництво в таких секторах, як охорона здоров'я, сільське і лісове господарство, а також залізні дороги, що зв'язують країни.

Відносини між двома Кореями за останні місяці значно погіршилися. У червні влада КНДР оголосила про припинення контактів з Сеулом за всіма існуючими каналами зв'язку. А після стало відомо про підрив офісу з міжкорейських зв'язків у технопарку Кесон недалеко від демілітаризованої зони. Влада КНДР підтвердила, що будівля була зруйнована згідно їх рішення.

Написать комментарий