Спокійна пенсія: в Новій Зеландії будують цілі райони для пенсіонерів
События в мире24tv.ua04 июля 2020

Спокійна пенсія: в Новій Зеландії будують цілі райони для пенсіонерів

Населення Нової Зеландії, як і багатьох інших розвинутих держав світу, з кожним роком старіє. Саме тому нещодавно в економічно забезпеченій острівній державі задумались над задоволенням попиту на житло від пенсіонерів. Там розробили цілі райони з невеличкими будиночками та газонами перед ними. Всі помешкання відповідають розробленим стандартам.

Житло планують зробити також доступним, адже не кожен пенсіонер може дозволити собі придбати цілий будинок, повідомляє Archdaily.

Райони для пенсіонерів повинні відповідати 3 обов'язковим критеріям, серед яких:

Безпека

Безпечна громада – це фундаментальний чинник для людей похилого віку. Кожен будинок тут буде обладнаний підвищеною системою безпеки.

Соціалізація

Взаємодія з родиною та друзями – це потреба всіх людей, а особливо пенсіонерів. Новий район сприятиме сильній соціальній взаємодії. Тут облаштують спеціальний павільйон, де і зустрічатимуться люди похилого віку зі своїми родичами.

Інфраструктура

Макет вулиць в районі буде розроблений таким чином, щоб утворити багато пішохідних зон, але водночас забезпечити мешканців зручними автомобільними дорогами та під'їздами до будівель.

Кожен будинок тут має ідентичний дизайн інтер'єру та екстер'єру. В основу покладені мінімалізм та щедре використання скла в будівництві.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Владимир
    04 июля 2020
    Делали проект дачного пансионата в 2012 году, что-то типа этого, но это пока не для нас... Да и думали мы пенсионеров немного "разбавить" молодой "порослью" иначе обстановка будет не очень благожелательная ...
    Ответить