События в миреua.interfax.com.uaApr 3

США і європейські країни допомагають Тайваню будувати підводні човни

nk_hauz/-mxl_eon_5azesjkvknk.jpg

Оборонне відомство Тайваню визнало, що США і Європа надають острову допомогу в будівництві підводних човнів, повідомляють ЗМІ.

У заяві відомства, яку цитують ЗМІ, йдеться, зокрема, що "вся допомога надається важливими країнами Європи і США", проте не наводяться подробиці.

Відомство спростувало повідомлення американського видання The National Interest, в якому з посиланнями на публікацію тайванських ЗМІ від 2019 йшлося, що Північна Корея обговорювала з тайванською владою питання про надання допомоги Тайваню з будівництвом підводного флоту.

"У розробці наших підводних човнів ніколи не було, немає, і ніколи не буде жодних контактів з Північною Кореєю", - наголошується в заяві. Європейські країни, як правило, відмовляються від продажу зброї Тайваню через острах загострення відносин з Пекіном. Проте, за повідомленнями ЗМІ, у 2018 році Тайвань заявив, що веде переговори з компанією, що базується на британській території Гібралтар, про будівництво підводних човнів.

Два з чотирьох активних підводних човнів Тайваню були побудовані в Нідерландах у 80-х роках минулого століття, проте згодом вони відмовилися від продовження співпраці.

Франція раніше також продала Тайваню фрегати і винищувачі. Минулого року Тайвань заявив, що прагне закупити у Франції обладнання для модернізації корабельної системи протиракетної оборони.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.