События в миреua.interfax.com.uaSep 29

США і Південна Корея готові до переговорів з КНДР для просування своїх зусиль щодо денуклеаризації Корейського півострова

nk_hauz/-minooraolqjywuefdns.jpg

США і Південна Корея як і раніше прихильні просуванню своїх зусиль з денуклеаризації Північної Кореї і встановлення міцного миру на Корейському півострові, заявили спецпредставники США і Республіки Корея з КНДР за підсумками своєї зустрічі в Вашингтоні.

"США і Республіка Корея, як і раніше, повністю віддані дипломатії як способу досягнення міцного миру на Корейському півострові, досягнення денуклеаризації, забезпечення світлого майбутнього для всього корейського народу і нормалізації відносин США з КНДР", - сказав журналістам заступник держсекретаря США і спецпредставник з КНДР Стівен Біган.

"США і Республіка Корея не можуть зробити це самі. Нам потрібно, щоб КНДР була залучена, і ми залишаємося відкритими для дискусії з ними, коли вони будуть готові", - додав американський дипломат.

Зі свого боку, спецпредставник Південної Кореї Лі До Хун назвав зустріч з Біганом "дуже продуктивною."

"Ми обговорили, як ми будемо управляти цією ситуацією і як ми відновимо наш діалог (з Північною Кореєю)", - заявив він.

"Також ми обговорили різні шляхи вирішення наших спільних завдань з денуклеаризації півострова і встановлення мирного режиму", - додав Лі До Хун.

Як зазначили дипломати, в ході зустрічі вони також торкнулися теми недавнього вбивства південнокорейського чиновника в КНДР.

Біган заявив, що це був трагічний інцидент, який "глибоко стривожив корейський народ і, звичайно ж, США."

Тим часом Лі До Хун заявив про важливість спільної роботи США і Південної Кореї.

"Я вважаю, що в майбутньому, оскільки цього вимагає нинішня ситуація, дуже важливо, щоб Південна Корея і США працювали разом. Тому ми з заступником держсекретаря Біганом будемо продовжувати проводити наші консультації різними способами і в різних ситуаціях", - сказав він.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Оззи
Ха-ха-ха, придурок. Для начала свои пол извилины в пустой башке накачай, совсем ку-ку Кулебякин. Вот как после этого наше государство в мире воспринимают?
Родом из СССР
Кулеба - лучший друг Путина. Хорошо пиарит. Аж завидно.
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи будто Харкив будет зваться ,,Байден Байден,, ! Ну а Куев - ,,Псаки Сити,, обзовут!!!
ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ
К ДНЮ НЭЗАЛЭЖНОСТИ В ПОДАРОК ВСЕМ уКРАИНЦАМ СПИШУТ ДОЛГИ ЗА ЖКХ. ВСЕМ! ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ. НЕМНОГО ОСТАЛОСЬ...
Елена
Как бы сказал Роджер , сейчас всё можно купить ,а раньше,как говорит Роджер ничего не было,голодал Роджер,умирал с голоду а сейчас всё есть,куда хочешь можешь поехать, сколько хочешь машин можешь иметь,чуешь е разницу,вот сейчас жизнь,по словам Роджера,полная благодать и абсолютное счастье, ибо предприниматели сделали жизнь людей прекрасной и счастливой,по словам Роджера,ты понимаешь Е ,в какое счастливое время ты живёшь,цени это, тебе Е сказочно повезло жить в этом земном раю,по словам Роджера,хе,вот примерно так.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
А откуда Кулеба так хорошо знает то, что хочет В.В Путин?
Спортзал
Тренер по финес.