События в миреintvua.comOct 24

США ЙДУТЬ НА РЕКОРД: ПОНАД 50 МЛН АМЕРИКАНЦІВ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ ДОСТРОКОВО

nk_hauz/-mkoj-4bydb4sptuaaea.jpg

Більше 50 мільйонів американців проголосували на президентських виборах, заявив в п'ятницю експерт з дострокового голосування. Це є свідченням того, що явка виборців на нинішніх виборах, де за пост президента між собою борються республіканець Дональд Трамп і демократ Джо Байден, може стати рекордною.

За даними Майкла Макдональда з виборчого проекту Університету Флориди, щонайменше 51 мільйон людей проголосували особисто або поштою за 11 днів до дня виборів.

Це приблизно 21% всіх американських виборців. хто має право голосу.  На виборах 2016 року було подано близько 137 мільйонів бюлетенів. Макдональд і інші експерти прогнозують, що в цьому році ця цифра може перевищити 150 мільйонів.

Велике число виборців, що проголосували достроково, зменшує шанси Трампа поміняти думку виборців про себе до дня виборів.

Опитування громадської думки показують, що він поступається Байдену, як на національному рівні, так і в декількох  штатах, що вагаються.

Демократичний кандидат поки що випереджає республіканця на 5 мільйонів голосів, хоча різниця між ними за останні дні скоротилася, повідомила аналітична компанія TargetSmart, що працює на Демократичну партію. Аналітики-демократи кажуть, що їх радують ці цифри, але попереджають, що вони очікують сплеску голосів республіканців в день виборів.

Республіканські стратеги вважають, що висока особиста явка виборців у Флориді, Північній Кароліні і Айові вселяє в них надію на те, що Трамп знову зможе перемогти в цих штатах у 2020 році.

«Це дійсно дуже складно порівнювати з чим-небудь, - сказав журналістам стратег-демократ Стів Шейл, - Все почалося з 2016 року».

Американці можуть чекати оголошення офіційних результатів виборів протягом декількох днів або навіть тижнів, оскільки підрахунок буде утруднений мільйонами бюлетенів, висланими поштою.

Колишній президент Барак Обама, в адміністрації якого Байден був віце-президентом вісім років, проведе передвиборчий захід у Флориді в суботу. Обама дебютував в передвиборчій кампанії Байдена в середу, виступивши перед виборцями в Пенсільванії.

Байден вступає в останні дні гонки з набагато більшою кількістю зібраних грошей, ніж Трамп. За період з 1 по 14 жовтня демократ зібрав близько 130 мільйонів доларів, що приблизно в три рази більше, ніж приблизно 44 мільйони доларів, зібраних кампанією Трампа.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Точно! Шмулям Срулям пропа_Хандонам та Тупым гандонам хунты Сала!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Вже ВОСЕМЬ рокив, по словам Шмули, як з Амэрыки идэ пидримка для ждунов панувания! На собачих упряжках, через Северный Полюс послали паны тот обоз! Тильки треба долго, долго чекати та стрибати! А там усё Е!!! Ы Сало, щоб рожа свидомая блистала ы Сникерс з Салом и даже гроши зеление с 6-ти долларовой купюрой та с Зеленой рожей! Сала панам, та стрибунам Сала! Скачим уси - так теплее!
Елена
Я тебе сто раз указывала первопричину всего,ты в отказку, хотелось и рыбку съесть и на что-то залезть,а не бывает так всегда, далеко не всегда так бывает,вот и получили ято плющат вас все, ве ,даже абсолютные ничтожества,ибо знают что терпила позорная ничего не сделает,а не сделает потому,что интересы больших роджеров выше интересов страны и большинства граждан,ты встроился в эту систему, присосался к кровососам и тебе хорошо,пока, запомни недоумок,,в случае большой бойни тебе точно не жить,попомни мои слова,любой победитель тебя кончит, независимо от того кто победит.
«Да́ун Ха́ус»
помним, помним, как Путин обосранную попку Эрдогана мыл - когда он крутил педали из своей Османской Империи, ...почти как Американцы из Афганистана. ...можем повторить!
дидусь Адольф Визволитэль
кровавая Гебня это не про Геббельса... ВЫ НЕ ПОНИМАЕТЕ, ЭТО ДРУГОЕ !!!
Pfizer это Виагра
Pfizer признала что СТАВИТ ОПЫТЫ НАД ДЕТЬМИ !!! количиство детских смертей стыдливо умалчивают
Измучен нарзаном
Просто нужно регулировать рождаемость. И все.
Каменяр
Рускоязычная мова есть единственно доступное средство коммуникации человеков с рускоязычной челюстью. Не замечено, что человеки с рускоязычной челюстью способны общаться на других мовах...