США ЙДУТЬ НА РЕКОРД: ПОНАД 50 МЛН АМЕРИКАНЦІВ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ ДОСТРОКОВО
События в миреintvua.com24 октября 2020

США ЙДУТЬ НА РЕКОРД: ПОНАД 50 МЛН АМЕРИКАНЦІВ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ ДОСТРОКОВО

Більше 50 мільйонів американців проголосували на президентських виборах, заявив в п'ятницю експерт з дострокового голосування. Це є свідченням того, що явка виборців на нинішніх виборах, де за пост президента між собою борються республіканець Дональд Трамп і демократ Джо Байден, може стати рекордною.

За даними Майкла Макдональда з виборчого проекту Університету Флориди, щонайменше 51 мільйон людей проголосували особисто або поштою за 11 днів до дня виборів.

Це приблизно 21% всіх американських виборців. хто має право голосу.  На виборах 2016 року було подано близько 137 мільйонів бюлетенів. Макдональд і інші експерти прогнозують, що в цьому році ця цифра може перевищити 150 мільйонів.

Велике число виборців, що проголосували достроково, зменшує шанси Трампа поміняти думку виборців про себе до дня виборів.

Опитування громадської думки показують, що він поступається Байдену, як на національному рівні, так і в декількох  штатах, що вагаються.

Демократичний кандидат поки що випереджає республіканця на 5 мільйонів голосів, хоча різниця між ними за останні дні скоротилася, повідомила аналітична компанія TargetSmart, що працює на Демократичну партію. Аналітики-демократи кажуть, що їх радують ці цифри, але попереджають, що вони очікують сплеску голосів республіканців в день виборів.

Республіканські стратеги вважають, що висока особиста явка виборців у Флориді, Північній Кароліні і Айові вселяє в них надію на те, що Трамп знову зможе перемогти в цих штатах у 2020 році.

«Це дійсно дуже складно порівнювати з чим-небудь, - сказав журналістам стратег-демократ Стів Шейл, - Все почалося з 2016 року».

Американці можуть чекати оголошення офіційних результатів виборів протягом декількох днів або навіть тижнів, оскільки підрахунок буде утруднений мільйонами бюлетенів, висланими поштою.

Колишній президент Барак Обама, в адміністрації якого Байден був віце-президентом вісім років, проведе передвиборчий захід у Флориді в суботу. Обама дебютував в передвиборчій кампанії Байдена в середу, виступивши перед виборцями в Пенсільванії.

Байден вступає в останні дні гонки з набагато більшою кількістю зібраних грошей, ніж Трамп. За період з 1 по 14 жовтня демократ зібрав близько 130 мільйонів доларів, що приблизно в три рази більше, ніж приблизно 44 мільйони доларів, зібраних кампанією Трампа.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Кот Матроскин
    24 октября 2020
    Дерьмократия, дерьмократия, выборы-перевыборы! Как Путин скажет, так и будет...
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Так чемодан, вокзал,Европа..не зачем было страну разваливать ради печенек пиндосов.. Ты детка из окопов пишешь? Нет, а чего? Энурез с диареей мучают? Если не помнишь ничего из своих свидомых кричалок, то ничем помочь не могу...
Гость
Пшел в Польшу сосать уразумевший
что это
Что это это еще за перекрашенная биндэровка "кьсьеньз"???
уразумел
Ебальник свой прикрой, кремлядь! Тыкать маме своей будешь! Еще раз повторяю Никто никогда не "вижжал" чтобы даунбасня из своего днобасса разлазилась по всей Украине! Не живые не мертвые они не нужны! Им было сказано "чемодан, вокзал, расея"
е
так о победах рассказывают америкосы и европейцы, а не пропагандоны типа тебя.. почитай еще какие-нибудь ресурсы на языке оригинала.. немецкие или американские.. там все четко по полочкам разложили и о роли Эрдогана не забыли...
е
вот значит как??? а кто орал, что тот кто не переедет тот сепар? не такие как ты? не мели чушь если не в теме)) И грамматику поучи дитя свидомизма...на мове пиши поцриот, не сможешь ведь ущербный))
ты далекий от реальности
Не путай Божий дар с яишницей, тупа, ты кремлядь! Никто никогда не "вижжал" чтобы даунбасня из своего днобасса разлазилась по всей Украине! Не мели чушь, если не в теме!