США можуть ввести нові мита на товари з КНР
События в мире01 мая 2020

США можуть ввести нові мита на товари з КНР

Американська адміністрація потенційно здатна ввести додаткові мита на товари з КНР через поширення нового коронавируса, але не хотіла б використовувати в зв'язку з цим відмову від своїх боргових зобов'язань перед Пекіном. Про це повідомив, розмовляючи в четвер з журналістами в Білому домі, президент США Дональд Трамп.

Йому було поставлено питання про те, чи здатний уряд США відмовитися від виконання своїх боргових зобов'язань перед КНР «в якості покарання за вірус».

«Я можу зробити це іншим чином. Можу добитися того ж, але - навіть заради [отримання] більшого обсягу грошових коштів - просто введенням мит. Так що мені не обов'язково робити це (тобто відмовлятися від частини боргу) », - сказав у відповідь американський лідер.

Він нагадав, що Китай є держателем боргових зобов'язань США на суму близько 1 трлн доларів.

«Це приблизно трильйон доларів, трохи більше, наскільки я розумію. Але, мені здається, ми можемо це зробити (прийняти заходи проти Китаю) більш прямолінійним чином », - зазначив Трамп. Він визнав, що, «якщо починати грати в ці ігри», відмовлятися від частини боргу, то ні до чого хорошого така політика не призведе.

«Ми повинні захищати долар, захищати непорушність долара, важливість долара», - підкреслив глава адміністрації США. На його думку, американський долар є «найголовнішою валютою у світовій історії».

Трамп стверджував, не вдаючись у деталі, що у США є й інші варіанти дій. «Ви говорите:« Ми повинні вам певну суму грошей, але ми її не віддамо ». Але коли ви починаєте грати в цю гру, ви наносите шкоду непорушності і важливості головної світової валюти. Ми можемо це забезпечити іншими методами. Ми можемо це забезпечити за допомогою мит», - заявив господар Білого дому.

«Стратегія застосування заходів відплати»

Як передав раніше в четвер ряд американських ЗМІ, адміністрація США приступила до вивчення можливості використання проти Китаю різних заходів у зв'язку з пандемією. За висловом газети «Вашингтон пост», уряд США почав «складати стратегію застосування заходів відплати по відношенню до Китаю».

Серед таких розглянутих заходів була названа в тому числі відмова від частини боргових зобов'язань перед Китаєм, спроби обмеження її суверенного імунітету з метою подачі позовів в американських судах і введення санкцій.

Позиція Китаю

Тим часом заступник міністра закордонних справ КНР Ле Юйчен в інтерв'ю телеканалу Ен-бі-сі заявив, що будь-які вимоги про виплату компенсацій, висунуті Пекіну у зв'язку з коронавірусом, є безглуздими і являють собою нібито «політичний фарс».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!
Весёлый Роджер
«Пам’ятай чужинець... тут батрачит вільний Українець!!!» «Елена - 10 декабря 2019 - Продержится Украина, не беспокойтесь …, она движется к прогрессу и процветанию, весь мир с нами….» «Крайина, крайина, крайина, ночная бабочка, ну, кто же виноват. Крайина, крайина, крайина, огни сортиров вновь тебя манят.»(С) «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперёд. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберёг свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял. Слава Украине!» Читайте новины от пропахандона Шмули_Елен и вырастет у вас член до колен!
Славянин
А кого, вообще, должно интересовать мнение держдупа