США на кілька місяців припинять видачу «зелених карт» через коронавірус
События в миреua.news22 апреля 2020

США на кілька місяців припинять видачу «зелених карт» через коронавірус

Припинення видачі «зелених карт» новим мігрантам буде тимчасовим – на 60 днів, аби забезпечити робочими місцями американських громадян після карантину.

«Було б неправильним і несправедливим замінити американців, які втратили роботу через вірус, новими працівниками-іммігрантами», – зазначив Трамп на брифінгу в Білому домі повідомляє «Укрінформ».

Він підкреслив, що насамперед потрібно подбати про американських працівників.

«Моє розпорядження поширюватиметься лише на осіб, які бажають отримати постійне місце проживання, тобто тих, хто зголосився на «зелені картки», – уточнив Трамп.

Раніше президент США Дональд Трамп представив план виходу країни із карантину. Стратегія передбачає поетапне скасування обмежень у низці штатів за умови збільшення тестування та зниження динаміки захворюваності протягом 2 тижнів.

На 17 квітня у Сполучених Штатах виявлено більше 670 тисяч хворих на коронавірус, із них 32,9 тис померли, а 54,7 тис – одужали.

13 березня президент Дональд Трамп оголосив про запровадження у США надзвичайної ситуації національного масштабу та взяв на себе надзвичайні повноваження. Ці заходи дозволять запобігти неконтрольованому поширенню коронавірусу.

Карантин у США діятиме мінімум до кінця квітня. Водночас Штати можуть уже у травні почати «обережно» знімати накладені через епідемію коронавіруса обмеження.

27 березня американський лідер підписав закон про безпрецедентні заходи щодо порятунку американської економіки від наслідків кризи, пов’язаної з пандемією. На підтримку економіки виділено 2,2 трильйона доларів

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Так особо и искать не надо. Тех, кто для Украины только хуже - практически всё кодло соросное. А то, что для Украины плохо - всегда для амеров хорошо.
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!
Игбун Хохлов
Негры - это не политкорректно. Они - нигеропиндосы.