США наклали санкції на торгівця зброєю, пов'язаного з режимом Ірану
События в миреwww.ukrinform.ua02 мая 2020

США наклали санкції на торгівця зброєю, пов'язаного з режимом Ірану

США запровадили санкції проти іранського торгівця зброєю, причетного до незаконних оборудок спільно з Корпусом вартових ісламської революції, визнаним Вашингтон терористичною організацією.

Про це повідомляє міністерство фінансів США.

"Офіс контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) запровадив санкції проти громадянина Ірану й Іраку Аміра Діаната, який має давні зв'язки з керівництвом Корпусу вартових ісламської революції Ірану (КВІР)", - зазначається в повідомленні.

Уточнюється, що Діанат причетний до організації спільно з КВІР незаконних оборудок зі зброєю та її контрабанди.

Мінфін США також вніс до санкційного списку компанію Taif Mining Services LLC, яку очолює Діанат, а прокуратура Вашингтона порушила кримінальну справу проти нього за порушення санкцій та закону про відмивання грошей. Крім того, правоохоронні органи США видали ордер на конфіскацію близько $12 млн, отриманих від злочинних дій.

Міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив у цьому зв'язку, що "іранський режим та його прихильники продовжують віддавати перевагу фінансуванню міжнародних терористичних організацій, а не здоров'я та добробуту іранського народу".

Як повідомлялося, у квітні 2019 року США визнали КВІР терористичною організацією, причетною до підтримки терористичних рухів на Близькому Сході.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!