США назвали головною загрозою Китай і створюють проти нього міжнародну коаліцію
События в миреmind.ua29 сентября 2020

США назвали головною загрозою Китай і створюють проти нього міжнародну коаліцію

КНР в перспективі є найбільшою загрозою для США, і американська адміністрація вибудовує міжнародний альянс проти Пекіна, заявив у понеділок держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео, передає Інтерфакс.

«Найбільша зовнішня загроза для США в середньостроковій і довгостроковій перспективі – це загроза з боку режиму в Китаї сьогодні – Комуністичної партії Китаю, очолюваної генеральним секретарем Сі Цзіньпіном», – сказав він в інтерв'ю політичному ток-шоу Life, Liberty & Levin.

За його словами, тепер дії США йдуть врозріз із політикою, прийнятою щодо Китаю за останні 50 років, з часів президента Річарда Ніксона (1969 – 1974). Помпео запевнив, що колишній підхід США, згідно з яким взаємодія з Китаєм зробить його зовнішню політику менш гегемоністською, а внутрішню – менш репресивною, провалився.

«Зараз ми почали будувати глобальну коаліцію, щоб відтіснити Китай. Це займе роки», – заявив Помпео, зазначивши, що США вже досягли успіхів у визнанні загрози з боку Китаю в країнах Африки, Південної Азії та Південної Америки.

Згідно з твердженнями держсекретаря, США зіткнулися «із завданням зробити все необхідне, щоб наступне століття не стало китайським століттям».

Також Помпео вказав на залежність Китаю від енергетичних ресурсів Близького Сходу. У зв'язку з цим, додав держсекретар, Пекін розширює свій вплив в акваторії Індійського океану, в Баб-ель-Мандебській протоці, а це несе «справжні ризики» для країн Європи і Близького Сходу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Молодцы КСУ! Все правильно! Дай Бог чтобы правда восторжествовала
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Авторские статьи