США не допустять появи ядерної зброї в Ірану
События в миреua.news10 мая 2020

США не допустять появи ядерної зброї в Ірану

ША за жодних обставин не дозволять Ірану отримати ядерну зброю та вживатимуть усі засоби для продовження ембарго ООН. Про це заявив глава Державного департаменту Майкл Помпео.

«Сьогодні перед нами постав серйозний виклик для миру в регіональному вимірі з боку іншого злочинного режиму, і ми знову закликаємо міжнародне співтовариство приєднатися до нас, аби зупинити державу, яка є провідним спонсором антисемітизму у світі», – сказав держсекретар США.

Помпео нагадав, що 2 роки тому Штати вийшли з ядерної угоди з Іраном та ввели «найпотужніші санкції в історії».

«Сполучені Штати застосовуватимуть усі дипломатичні можливості, аби переконатися, що збройне ембарго ООН буде продовжене. І ми ніколи не дозволимо Ірану мати ядерну зброю», – зазначається у заяві американського дипломата.

8 травня 2018 року президент США Дональд Трамп підписав меморандум про вихід США зі Спільного всеосяжного плану дій. Також він пообіцяв поновити санкції у вигляді заборони імпорту іранської нафти для всіх країн світу.

5 листопада 2018 року США відновили усі санкції проти Ірану, але дозволили восьми країнам надалі купувати іранську нафту.

4 травня 2019 року Держдепартамент США не виключив введення нових санкцій проти країни. Заходи є реакцією на розширення території іранської атомної електростанції «Бушер», що входила до переліку об’єктів моніторингу за ядерною угодою.

У червні 2019 року президент Ірану Хассан Рухані заявив, що країна має намір продовжувати згортання виконання своїх зобов’язань з ядерної угоди, якщо інші країни-підписанти не продемонструють «позитивні сигнали».

На початку вересня влада Ірану запустили центрифуги для інтенсивного збагачення урану. Водночас режим допуску співробітників МАГАТЕ до ядерних об’єктів, не змінився.

Голова Організації з атомної енергії Ірану Алі Акбар Салехі зазначив, що запущено 30-серійний ланцюг центрифуг IR6. За два останні місяці встановлено 15 центрифуг нового покоління.

Велика Британія, Франція і Німеччина попередили Тегеран, що в разі подальшого порушення чинної ядерної угоди, країни ЄС залишать угоду.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну что ты Шмуля по себе о других судишь! Ну если ты продал свою партийную дупу за 10 грн и працуешь тут на хунту, описывая мост из картона и сожранных москалями ёжиков – то это совсем не значит, что все как ты предатели и такие же продажные твари! А зависть Шмуля, это плохое чувство – это тебе любой врач скажет и даже не психиатр. Береги нервы – все болезни от них – и даже твой геморрой! Сало не урони - твоим убийцам хероям мало!
гость
Ничего интересного. Это "мнение" - в очередной раз обгадить СССР и Россию и воспеть США. Весь мир ждёт (прям затаив дыхание) обновлённых и реформированных США.
Весёлый Роджер
Ой Шмуля, я так рад шо тебе понравилось! Дзякую тоби барзо во всё твоё продажное эбало! Я зразумыв - поновить ыщо! Будь сделано - не б! КУ
Весёлый Роджер
Ну правильно, если бы Беркут сразу стал стрелять резиновыми пулями и шариками з газом по гэтим рагульным эбалам, то гэти запизденские «воны же дети» и не пошли бы на приступ с «коктейлями». Ах да, тогда сразу же были бы санкции против НЫ демократичных мер или як там Меркель пела – избыточной силовой операции. А чо там сейчас у пиндосии, ах да – им же всё можно, воны же паны усего Свиту тай щирых нЫрабов! Почекайте – вот, вот и будет приказ стрелять боевыми и без предупреждения. Это же СВОБОДНАЯ страна!!! А не какая-нибудь там Рашка, позволившая себе разогнать Болотную без водомётов и газу. Тут шутить не будут! Почитайте про праздник Первого Мая откуда пришёл и в честь чего. Сала пиндосии – панам щирых убийц и ворюг!
Елена
Роджер,ты совсем еба..улся.
Елена
Конечно тебе не сук, зачем тебе женщина,когда есть американские военные моряки из шестого флота(не белые),ха.Да Роджер, всё таки дупу свою ты не бережешь,не жалеешь,ха.
гость
А Нуланд с печеньками там не наблюдается? Кстати, на счёт "демократичных" зажравшихся представителей "богемы" - актёров: в Киеве тоже такие были. И песни на сцене пели, и агитировали, и даже с друшлагами на голове ходили - например, Ахеджакова. Вот только навряд ли они тратят на это свои деньги, и в США тоже. Они привыкли только получать гонорары за свои выступления, а не отдавать свои "кровные" за идеи. Что подтверждает запланированный и финансируемый заинтересованными лицами бунт. Ну, майдан им в помощь.