События в миреnewformat.infoOct 25

США поставлять Тайваню партію озброєння на суму 1,8 мільярда доларів

nk_hauz/-mkrrwynhxkraovic7_5.jpg

Адміністрація Сполучених Штатів дала згоду на поставку Тайваню нової партії сучасного озброєння, в тому числі пускових ракетних установок HIMARS і авіаційних ракет SLAM-ER. Сума операції складе близько $ 1,8 млрд.

На тлі триваючого глобального протистояння з Китаєм, який розгортається відразу на декількох політичних і економічних напрямках, Вашингтон продовжує курс на озброєння Тайваню. Держдепартамент США погодив і направив на схвалення в конгрес документи по угоді на загальну суму близько $ 1,8 млрд.

Тайбей повинен отримати 135 крилатих ракет для тактичної авіації SLAM-ER дальністю до 270 км і обладнання до них (партія оцінюється більш ніж в $ 1 млрд), 11 пускових установок М142 для реактивних систем залпового вогню HIMARS (вартість — понад $ 436 млн), а також шість авіаційних підвісних контейнерів з багатоспектральними камерами MS-110 за $ потрібно 367,2 млн. Як відзначили в управлінні Пентагону щодо співпраці в сфері оборони і безпеки, продаж цих озброєнь «відповідає національним інтересам США, їх інтересам в сфері економіки і безпеки у світлі підтримки подальших зусиль одержувача по модернізації її збройних сил і підтримці надійних оборонних можливостей».

Тепер угоду з Тайванем повинні офіційно схвалити на Капітолійському пагорбі. Втім, як зазначає Nikkei Asia, ця процедура носить «майже формальний характер, з урахуванням того що ідеї по обороні Тайвані підтримують» і Демократична, і Республіканська партії; після затвердження угоди законодавцями «сума продажів озброєнь Тайваню протягом чотирьох років президентства Дональда Трампа складе близько $ 17,5 млрд».

💬 Последние комментарии
Каменяр
Всі розмови про мирне "воссоединенние Крыма" - не більше ніж пропаганда кремля. 20 лютого на вулицях Криму з'явились російські військові без опізнавальних знаків, а в ніч на 27 лютого відбулось захоплення російськими військовими Ради міністрів та Верховної Ради Криму.
Каменяр
В моїй хаті 22 градуси Цельсія
Каменяр
Ти свої НКВД-шні замашки залиш при собі.
3020
Во-первых, СНБО это не гос. орган, а ОПГ. Во вторых, когда прийдет великий и ужасный Гудвин и поставит Данилова в другие 64 позиции, оно поймет, что не лингвист, а ветеринар. В третьих, центр надо называть правильно, скотный двор ЗеНаполеона.
3020
Уже не получится, поздно обделались. Тем более Лука не тряпка Янык.
Товарищ Шариков
Одна голова - хорошо!
3020
В стране всегда были любители лапши, особенно красивого слова спагетти. К сожелению это диагноз для Украины. Любителей популизма вылечит Дед Мороз.
Авторские статьи
Авторские статьи1ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи2ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи3ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи3ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи3ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи4ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи4ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи6ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи6ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США