США поставлять Тайваню партію озброєння на суму 1,8 мільярда доларів
События в миреnewformat.info25 октября 2020

США поставлять Тайваню партію озброєння на суму 1,8 мільярда доларів

Адміністрація Сполучених Штатів дала згоду на поставку Тайваню нової партії сучасного озброєння, в тому числі пускових ракетних установок HIMARS і авіаційних ракет SLAM-ER. Сума операції складе близько $ 1,8 млрд.

На тлі триваючого глобального протистояння з Китаєм, який розгортається відразу на декількох політичних і економічних напрямках, Вашингтон продовжує курс на озброєння Тайваню. Держдепартамент США погодив і направив на схвалення в конгрес документи по угоді на загальну суму близько $ 1,8 млрд.

Тайбей повинен отримати 135 крилатих ракет для тактичної авіації SLAM-ER дальністю до 270 км і обладнання до них (партія оцінюється більш ніж в $ 1 млрд), 11 пускових установок М142 для реактивних систем залпового вогню HIMARS (вартість — понад $ 436 млн), а також шість авіаційних підвісних контейнерів з багатоспектральними камерами MS-110 за $ потрібно 367,2 млн. Як відзначили в управлінні Пентагону щодо співпраці в сфері оборони і безпеки, продаж цих озброєнь «відповідає національним інтересам США, їх інтересам в сфері економіки і безпеки у світлі підтримки подальших зусиль одержувача по модернізації її збройних сил і підтримці надійних оборонних можливостей».

Тепер угоду з Тайванем повинні офіційно схвалити на Капітолійському пагорбі. Втім, як зазначає Nikkei Asia, ця процедура носить «майже формальний характер, з урахуванням того що ідеї по обороні Тайвані підтримують» і Демократична, і Республіканська партії; після затвердження угоди законодавцями «сума продажів озброєнь Тайваню протягом чотирьох років президентства Дональда Трампа складе близько $ 17,5 млрд».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В ПОКЕР ИЛИ ДОМИНО
50 на 50 !!! В покер или в домино играть собрались?
-------
Самоизоляция- вы надали людям средства существования на время самоизоляции Вы выдали больничные деньги болеющим людям на лечение ,вообще на жизнь. Или потом больничные когда то выдадут, если они нужны сейчас для лечения.А аптеки взвинтили цены на те самые антикоагулянты наживаются на смертях и болезнях людей.
------
Подвести к кровати трубку подачи кмслорода это не все .Нада чтобы в системе подачи кислорода был кислород бесперебойно. Во время перебоев подачи кислорода погибают люди.Так что степанов лукавит.
--------
За что лечится ,если нет денег из за карантина. Карантин лишает средства на лечение.
Вера
е..."в рельсу"...таким не докажешь...у таких с молоком впитана ненависть к определенным людям...предков которых...предки Этих живьем жгли
ера
1:1...прости...немного "задумалась"...ты ж все идешь и идешь в европу...а я подумала, что уже...ПРИШЛИ...
Елена
Что сделать,что сделать, сделать ему операцию по перемене пола на женщину и на трассу,как Роджер сделал,теперь он трассовичка,не работает так же ,как и не работал, только сейчас она(Роджер)наклонятся и ноги раздвигает, всё остальное сделают за него,ха.
Авторские статьи