США повністю відмовляться від вугілля протягом 12 років – Morgan Stanley
События в миреcikavosti.com13 февраля 2021

США повністю відмовляться від вугілля протягом 12 років – Morgan Stanley

Енергетичні компанії США повністю відмовляться від вугілля до 2033 року. Про це йдеться у новому звіті інвестиційного холдингу Morgan Stanley, передає ecotown.com.ua.

Ключовою альтернативою стануть відновлювані джерела – вітроенергетика і сонячні електростанції забезпечуватимуть 39% потреб США в електроенергії до 2030 року і більше 55% до 2035 року. Між тим, за даними Управління енергетичною інформацією США (EIA), у найближчі два роки частка вугілля на енергетичному ринку Сполучених Штатів зросте. Відомство прогнозує зростання з 20% до 22% протягом 2021 року і до 24% – до кінця 2022 року. Morgan Stanley не заперечує ці дані, але зазначає, що мова йде не про тенденцію, а про «часовий спалах», який швидко перекриє глобальне прагнення до чистої енергії. “Ціни на газ можуть зрости на 48% в цьому році, що призведе до збільшення вугільної генерації і збільшення вуглецевого сліду в секторі в 2021 році, – вважають аналітики. – Однак ми зберігаємо прогноз про постійне зниження надалі”. Холдинг пов’язує зміни з перемогою Джо Байдена, який зробив чисте виробництво електроенергії пріоритетним напрямком. Новий президент оголосив про повернення США до Паризької угоди з клімату і нових стандартів з викидів парникових газів. Водночас уряд США не поділяє оптимізму Morgan Stanley. Міністерство енергетики США, яке торік виділило $64 млн на нові вугільні електростанції, не називає дати переходу до електроенергії без викидів CO2. Тоді представники відомства уточнили, що фінансування стосується “вугільних електростанцій майбутнього” з мінімальною кількістю викидів. Аналітики Morgan Stanley пояснили, що енергетичні компанії збільшують фінансування відновлюваних джерел енергії, а технологічний прогрес робить сонячні панелі і вітрогенератори все більш ефективними. У свою чергу регіональний уряд чинить тиск на комунальні підприємства, вимагаючи щорічно знижувати викиди CO2 і шукати нові рішення для виробництва електроенергії

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот жешь гадина гэтот ЛЕНТЯЙ, луганский алкоголик-хлебороб, как писал про него Шмуля_Елен. Вин жешь ни мает жовто-блакитних шароварів та щенывмырло ни спивает, та зовсим сцука ни стрибает! Пидмоскалина клятый! Нычого, нычого – вот прийдэ до вас Бандера – усих выстроит по росту, та…. пид кулемёт «… ленту, за лентой швыдчее заряжай…». ША панове!!! Ось тут УВАГА! Хлавное!!! Щоб уси сепари були без зброи та со связанными руками!!! Иначе запизденские херои могуть не справиться! Ну як С.Семенченко побегнуть «у атаку» дупой вперёд! Ну всмысле –«… хлопцы тикаем до Хали, пока нам тут ..зды ни дали!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
Ыщо одна клон-дура тут рассуждает про экономику! Ну лядь же Шмуля идиот, ну полный! А шо на экспорт панам пиндосам ны идэ? А ведь орали на майдане – …для нас уси рынки откроют, та безкоштовную торговлю. Опять ТУПЫХ завистников наЭбли? А тем временем у клятых, шо зъили ёжиков да сидят пид санкциями ….«Россия увеличивает экспорт мяса птицы в Китай. Впервые согласованы поставки субпродуктов индейки от российских производителей ... По экспертным оценкам, за 2019 год Россия в целом экспортировала около 200 тысяч тонн мяса птицы. Примерно 60 тысяч тонн из этого - в Китай.»
Зелепукин
По дороге в эвропу кормить никто не обещал)
Весёлый Роджер
Это верно про нациков! Вот например, нищебродному пропахандону нацику Шмуле_Елен, абсолютно по .ую как назвать коньяк, тому шо вин него последний раз него пробовал, так ыщо Мыкыта жив бул. А сейчас у него щирый фунфырик "Слеза Бандеры" та ванюча буряковка любимые напитки эуропейца. А чаму, а тому що вин пийшов до Эуропы, показать там голую *опу! Ось воно як!
А КАК У ВАС УКРЫ
ЛНР. Пенсионер. Оплата ЖКУ составляет одну седьмую часть моей пенсии. А как у вас, укры? Лучше вам жить стало после майдана?
ера
ну так...зачем производить?...если не потребляется...Елен вам всем ...мысЛю..."подбросила"...а вы нЕблагодарные..."клюете"...
Весёлый Роджер
А как вам такие объявления? "Импорт мяса индейки в Украину из России https://exportv.ru/wholesale/myaso-indeyki-v-ukrainu.html" А вот это як? "По итогам 2020 года производство индейки в России увеличилось на 20,7%, до 330 тысяч тонн.( Эй щиродупые - цэ у ТРИ!!! раза бильше, чем у свидомой "житнице"!) Кстати, благодаря индейке в целом птицеводческая отрасль не ушла в первый год коронакризиса в минус, как ожидали участники рынка." Итог? Бандера всё же прийшов до вас! Амерыка з вами! Сала пиндосам! Сала санкциям! Россия идёт вперёд семимильными шагами!