События в миреua.interfax.com.ua8 апр.

США рішуче підтримують співпрацю з Йорданією

nk_hauz/-mxjumkkensnxpcmzhjh.jpg

Президент США Джо Байден у розмові з королем Йорданії Абдаллою II у середу висловив підтримку Вашингтона королівству.

"Президент Джозеф Байден сьогодні розмовляв з королем Йорданії Абдаллою II, щоб висловити рішучу підтримку США Йорданії і наголосити на важливості лідерства Абдалли II для Сполучених Штатів і регіону", - йдеться в заяві Білого дому.

Розмова між лідерами відбувся на тлі політичної кризи в королівстві.

Раніше влада обвинуватила йорданського принца Хамзу ібн Хусейна у змові з іноземними силами з метою дестабілізації ситуації в країні, проте король Абдалла II заявив у середу, що криза в країні подолана.

"Я запевняю, що ситуація врегульована. Виклик останніх днів не був найстрашнішим для стабільності в країні, але він засмутив мене, оскільки сторони, які в ньому брали участь, були як всередині країни, так і ззовні", - йдеться в заяві йорданського короля, оголошеній в ефірі державного телебачення.

Хамза ібн Хусейн був наслідним принцом Йорданії, але його позбавили цього титулу в 2004 році.

💬 Последние комментарии
кипчак
С таким уровнем и условиями жизни, созданными властями, запуганными радикалами и "патриотами" заболеваемость докатилась до такого уровня, что до 60 лет большинство населения больно неизлечимыми и тяжелыми недугами, не позволяющими нормально работать. На больничные предпринимателям и государству видимо приходится тратить больше, чем получать от увеличения трудового стажа. Вот и все "достижения" открытых гидных и скрытых (якобы отличных от них, на чем и вылезли в победители на выборах) Зелефанов.
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.