США СТВОРЮЮТЬ В ЄВРОПІ «КОМАНДУВАННЯ ВОГНЕМ ТЕАТРУ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ»
События в миреintvua.com16 февраля 2021

США СТВОРЮЮТЬ В ЄВРОПІ «КОМАНДУВАННЯ ВОГНЕМ ТЕАТРУ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ»

Військові США розповіли про плани створення в Європі командування вогнем театру військових дій.

Про це повідомляє інформаційне агенство «Defense One» в матеріалі «US Army Europe Wants New Hub for Artillery Fire», пише Мілітарний.

Командувач сухопутними військами США в Європі генерал Крістофер Каволі, виступаючи на конференції Асоціації армії США, повідомив про плани створення в складі військ США в Європі так званого «Командування вогнем театру військових дій» (Theatre Fires Command).

За задумом, командування представлятиме постійно функціонуючий центр, який займається в мирний і воєнний час виявленням потенційних цілей на ТВД.

Також з постійним стеженням за цілями з метою їх швидкого ураження в разі війни армійськими вогневими засобами, в першу чергу далекобійними ракетними та артилерійськими.

За заявою генерала Каволі, командування вогнем театру військових дій має стати ключовим елементом майбутніх багатодоменних операцій у великих конфліктах.

Для ураження цілей, виявлених даними командуванням, пропонується також сформувати невеликі високомобільні вогневі частини / з'єднання (Multi-Domain Task Forces - MDTF).

З'єднання будуть використовувати високоточне ракетна зброя великої дальності, а також засоби електронної та кібервійни.

Перше дослідне з'єднання MDTF було сформовано армією США у 2020 році на військовій базі Форт Льюїс-Макхорд (штат Вашингтон).

Підрозділи MDTF були залучені на навчаннях НАТО «Defender Europe».

Ще одне з'єднання MDTF передбачається створити на основі розгорнутої 41-ї бригади польової артилерії.

Такі оперативні групи будуть дуже важливі для розробки того, як сили США мають діяти в Європі, «і ми зможемо поширити їх також на африканський континент», - додав Каволі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??