События в миреukrrain.com28 янв.

США виділять до $ 4 млн на боротьбу з ядерною зброєю в КНДР

nk_hauz/-ms6kyhfy9prdblo3s7c.jpg

Держдепартамент США має намір видати грант у розмірі до $4 млн на програму з протидії поширенню зброї масового ураження і розвитку ракетної програми КНДР. Про це повідомляє АР, посилаючись на анотацію гранту.

Займатися реалізацію програми буде бюро Держдепу з міжнародної безпеки і нерозповсюдження.

«Мета цього гранту полягає в зміцненні потенціалу партнерів в галузі протидії розповсюдженню (ядерної зброї) з боку КНДР і ухилення країни від санкцій», - уточнюється в документі.

Пропозиції кандидатів, зацікавлених в участі в американській ініціативі, повинні, зокрема, «відбивати чітке розуміння сукупності проблем і контексту, в якому буде здійснюватися сприяння».

За попередніми даними, загальний бюджет, який передбачається виділити на реалізацію ініціативи, може скласти $4 млн. При цьому підкреслюється, що максимальний розмір одного гранту не повинен перевищувати $ 750 тис.

Подати заявку на участь в проекті можуть в тому числі американські і іноземні комерційні і некомерційні організації.

Раніше голова Держради КНДР Кім Чен Ин заявив, що Пхеньян продовжить удосконалювати ядерні озброєння для вимушеного стримування ворожих сил.

nk_hauz/-ms6kaixxj0d659sbcte.png

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...