США виділять до $ 4 млн на боротьбу з ядерною зброєю в КНДР
События в миреukrrain.com28 января 2021

США виділять до $ 4 млн на боротьбу з ядерною зброєю в КНДР

Держдепартамент США має намір видати грант у розмірі до $4 млн на програму з протидії поширенню зброї масового ураження і розвитку ракетної програми КНДР. Про це повідомляє АР, посилаючись на анотацію гранту.

Займатися реалізацію програми буде бюро Держдепу з міжнародної безпеки і нерозповсюдження.

«Мета цього гранту полягає в зміцненні потенціалу партнерів в галузі протидії розповсюдженню (ядерної зброї) з боку КНДР і ухилення країни від санкцій», - уточнюється в документі.

Пропозиції кандидатів, зацікавлених в участі в американській ініціативі, повинні, зокрема, «відбивати чітке розуміння сукупності проблем і контексту, в якому буде здійснюватися сприяння».

За попередніми даними, загальний бюджет, який передбачається виділити на реалізацію ініціативи, може скласти $4 млн. При цьому підкреслюється, що максимальний розмір одного гранту не повинен перевищувати $ 750 тис.

Подати заявку на участь в проекті можуть в тому числі американські і іноземні комерційні і некомерційні організації.

Раніше голова Держради КНДР Кім Чен Ин заявив, що Пхеньян продовжить удосконалювати ядерні озброєння для вимушеного стримування ворожих сил.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    28 января 2021
    Лучше бы потратили эти деньги на развитие своей страны... А так..очередной распил.. Не догонят они Китай таким способом...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!
Елена
Вафлистка