События в миреukrrain.com1 авг.

США виділять Грузії $ 19 млн на підтримку малого бізнесу

nk_hauz/-mg-owkxv6y6nzbwzbwb.jpg

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує запустити програму, яка допоможе грузинському бізнесу отримати доступ до державного і приватного фінансування.

«Програма фінансових інновацій USAID націлена на підтримку поглиблення фінансового ринку Грузії поза банківським сектором і встановлення зв'язків між грузинським бізнесом і диверсифікованим інвестиційним капіталом», - повідомляється в заяві агенції.

На реалізацію програми планується виділити $ 19 млн.

Потенційним виконавцям проєкту належить розширити доступ для малого бізнесу до різних видів капіталу, крім банківських кредитів, а також залучити грузинських і міжнародних бізнес-консультантів, які допоможуть компаніям отримати державне чи приватне фінансування.

nk_hauz/-mg-oxwgt18drqzvt8at.jpg

Крім того, в рамках програми будуть розроблені ініціативи, які серед іншого зміцнять нормативно-правову базу та інститути фінансового посередництва. Для цього підрядникам необхідно взаємодіяти з приватним сектором і ключовими урядовими установами Грузії.

В USAID розраховують, що в результаті проєкту в країні буде сформовано динамічний фінансовий ринок, який відповідатиме потребам приватного сектора.

В планах USAID виділити додатково $ 10 млн на проєкт з навчання молоді в Грузії.

💬 Последние комментарии
3020
Резников, чучело зеленогороховое, армию ты просрешь , а бабки стыришь, сколько не дай.
3020
Насосала - рассказала. Моника Левински. Всегда хотела, чтобы Обама трахнул в дупу. Давалка Елена. Все эти конъюнктурные пиарастовые шлюшки хотят паразитировать на известных и знаменитых.
3020
Ельцин уже горит в аду, Горбачев, Кравчук, Шушкевич на подходе. Все коммуняки-оборотни. А Союз при Брежневе жалко, нам бы сейчас такой "застой". Нацики с жидопрезиками построили в итоге Укропопуасию, с пользой для своего кармана и в случаи аврала вполне могут осесть в новой Франции, тоесть Канаде.
Елена
Весёлый Роджер
Ну давай дипломатичнее! У пана Байдена произошло естественное, но несколько неожиданное, выделение урины при виде российского президента. Вообще в курсе, что у пиндосов - пукать и громко отрыгиваться за столом - приветствуется. Ну типа - не надо сдерживать своих рефлексов. Они же хозяева Мира! Им всё можно.
Весёлый Роджер
Правильно!!! А Шмуля продажный Сруля - дешёвка и дерьмо! Вот як воно!
----------
Я так и думувал... и Сало не дадут попробовать! Надо було и часовню тоди усю ....