События в миреnewformat.info28 авг.

США відправили секретну субмарину до Норвегії

nk_hauz/-mfn_lcgq8x_binbrxjc.jpg

США передали «сигнал Кремлю», відправивши секретний підводний човен USS Seawolf до берегів Норвегії. Про це пише американський портал The Drive.

Раніше ВМС США повідомили про прибуття Seawolf в норвезький Тромсе, пізніше були опубліковані її фотографії в цьому порту. Контр-адмірал Ентоні Каруллі заявив, що перекидання субмарини «підвищує і без того великі можливості по веденню підводної війни» і демонструє «незмінну прихильність» США «забезпечення морської безпеки і стримування у всьому регіоні».

Як зазначає The Drive, таке публічне розкриття відомостей про місцезнаходження секретного підводного човна незвично. За словами журналіста Кріса Каваса, що спеціалізується на військово-морській тематиці, фотографії Seawolf з Тромсе стали першими її знімками за останні п’ять років.

nk_hauz/-mfn_ojncqtu1r0dvrsp.jpg
nk_hauz/-mfn_otvs7d6lns3ingq.jpg
nk_hauz/-mfn_ozeowyrok4glveu.jpg

На думку автора статті в The Drive, все це говорить про бажання Вашингтона відправити «явний сигнал Росії». У матеріалі наголошується, що Тромсе знаходиться поблизу від маршруту проходження російських підводних човнів. При цьому перекидання Seawolf передували кілька років підвищеної активності ВМФ Росії в даному регіоні. Крім того, нагадує видання, в червні цього року російський Північний флот офіційно прийняв на озброєння перший атомний підводний човен класу «Борей-А» «Князь Володимир».

У статті також зазначається, що незабаром після прибуття Seawolf в Тромсе шість американських стратегічних бомбардувальників B-52H, здатних нести ядерну зброю, взяли участь в навчаннях з винищувачами ВВС Норвегії. На думку автора матеріалу, це також виглядає «як сигнал, націлений прямо на Москву».

Підводний човен Seawolf і інші човни цього ж проекту Connecticut і Jimmy Carter спочатку створювалися з 1983 року як ударні багатоцільові атомні підводні човни, які повинні були стати головною опорою американських підводних сил. Після закінчення холодної війни зростання витрат на проект і скорочення бюджету змусили ВМС США відмовитися від плану будівництва 29 підводних човнів цього типу, і після введення в дію трьох субмарин виробництво було закрито. Зараз підводні човни типу Seawolf використовуються для виконання спеціальних завдань.

💬 Последние комментарии
Прохожий
Иелустон вам в помощь, пока ещё США!
I am
Для Украины - finita la comedia
Елена
А кто говорила что Америка с нами?
кипчак
После таких заявлений, скорее всего, говорить будет не с кем. Говори Дж сам с собой, красиво получается.
кипчак
Самое страшкое для Ахметова это то, чо у него появился такой почитатель и пропагандист, как Дима Гордон., заявивший, чо все окружение президента не имеет и 10% мозгов Ахметова. Свяьи с Димой плохая примета, кого он облизывает сегодня, завтра получют от него нож в спину и наборот. Р.Ахметов был и при Партии Регионов первым чловеком, но тогда Дима его не расхваливал, т.е. тогда он разваливал такую перспективную и единственно врную силу, скакал на майдане и воспевал майдан, а теперь проклял майдан, заявил, что майданы - путь к разрухе и нищете и стране нужен Ахметов? Более двуликуго Януса(в нынешнем понимании.Более ему подходит анус) еще поискать. Под прикрытием известных и действительно заслужавающих уважения людей , приглашает на интервью такое дерьмо, что невольно напрашивается ассоцияация доктора Комаровского, который сравнил Гордона с лаборанткой, которая всю жизнь копается в дерьме, проводя анализы.
е
т.е. 80 млн нищих и безработных из 330 млн в твоей Америке это МИЗЕРНЫЙ процент??? и это по АМЕРИКАНСКОЙ статистике..
е
так это ТЫ об этом регулярно ВСЕм рассказываешь.. т.е. исходя из ТВОИХ же слов: это ТВОЯ страсть)))