США висунули нове обвинувачення проти Джуліана Ассанжа
События в миреwww.dw.com25 июня 2020

США висунули нове обвинувачення проти Джуліана Ассанжа

Мін'юст США звинувачує Джуліана Ассанжа і його спільників у вербуванні людей для зламу комп'ютерних мереж. Засновника WikiLeaks підозрюють "в одному з найбільших розкрадань секретної інформації в історії США".

У США Федеральне велике журі (Розширена колегія присяжних в США - Ред.) оголосило другий обвинувальний висновок проти засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Про це у середу, 24 травня, повідомляється на сайті Міністерства юстиції США. Йому закидають участь в "одному з найбільших розкрадань секретної інформації в історії США".

Документ не містить нових злочинних епізодів на додаток до 18 статей, перерахованих в першому обвинувальному висновку в травні 2019 року. Утім, він розширює масштаб змови ймовірних хакерських втручань, в яких раніше звинуватили Ассанжа, уточнили у Мін'юсті США.

Згідно з новими обвинуваченнями, Ассанж та інші представники WikiLeaks вербували та домовлялися з хакерами, які повинні були вчиняти комп'ютерні вторгнення на користь WikiLeaks.

Нагадаємо, наразі вирішується питання екстрадиції Джуліана Ассанжа з Великобританії до США. Якщо Ассанжа видадуть США і американський суд визнає його винним за всіма 18-ма пунктами обвинувачення, йому загрожує 175 років ув'язнення.

Мін'юст США обвинувачує 48-річного уродженця Австралії у незаконному отриманні і оприлюдненні засекречених документів, що мають відношення до національної оборони країни. Йдеться про публікацію секретних документів про операції Сполучених Штатів в Іраку й Афганістані.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Примерно твои дословные слова--А что отнять и поделить?, Примерно так,я не Роджер всё в папку не заношу и оперу не докладываю,это он на службе у российских олигархов,холуйчик и прислужник их, за долю малую,мразь и подонок,я Роджера имею ввиду.
Андрей
Почему Украину не уважают,да ведь предателей и шлюх никто не уважает.
е
Майдан был по закону? Захваты военных складов на запаянщине по закону? Ато по закону? Обогащения власти по закону?
ера
....правильно...гам...к
Луна-2
Привет краса ты наша вумная...НАсчет Роджера -он вчера тебе писал что социализм не охаивает .Не перекручивай его слова.
Игбун Хохлов
Эх, понастроили домов в Сингапуре. И где тут Запора искать?
Игбун Хохлов
Где и когда я осуждал социализм? Я осуждал отдельные действия отдельных представителей власти. В остальном я придерживаюсь принципа, озвученного Ден Сяопином: нужно меньше всего внимания обращать на "социализмы", "капитализмы", "коммунизмы" и прочие "измы". От себя добавлю, что термины "тоталитаризм", "демократия" и т.д. - это слова-пустышки для развода лохов.