События в миреsuspilne.media4 нояб.

США визнали помилкою авіаудар в Кабулі, в результаті якого загинули семеро дітей

nk_hauz/eTjexsFng.jpeg

Пентагон оприлюднив результати розслідування авіаудару безпілотника в Афганістані у серпні 2021 року, в результаті якого загинули цивільні. В установі визнали атаку помилкою, однак заявили, що вона не порушила жодних законів.

Про це повідомили прессекретар Пентагону Джон Кірбі та генерал-лейтенант Військо-повітряних сил США Самі Саїд.

Як нагадав військовий, ВПС США здійснили смертельну атаку 29 серпня 2021 року в Кабулі. Ціллю авіаудару стала автівка Toyota Corolla. В результаті атаки загинули троє дорослих афганців та семеро дітей. На той час американський персонал помилково вважав, що автомобіль належить організації ІДІЛ, яка мала намір здійснити теракт проти американських військових в міжнародному аеропорту імені Хаміда Карзая у столиці Афганістану.

Оператори БПЛА та аналітики розвідки відстежували кілька потоків загроз. При цьому за три дні до удару безпілотника терорист-смертник убив 13 військовослужбовців США та безліч евакуйованих афганців. Саїд сказав, що оператори та аналітики вважали, що удар по автомобілю був законною захисною дією, яка мала запобігти неминучій атаці. За його словами, вони не знали, що у цьому районі є діти.

"Особи, які брали участь в ударі, опитані під час цього розслідування, щиро вірили, що вони націлені на неминучу загрозу силам США. На жаль, інтерпретація чи кореляція розвідданих про те, що сприймалося тоді у реальному часі, була неточною", – повідомив Саїд

За словами посадовця, розслідування не виявило порушень закону, зокрема закону про війну. Однак під час виконання операції сталися помилки, які у поєднанні з неточністю підтвердження даних та збоями у зв'язку призвели до жертв серед цивільного населення.

Саїд додав, що повний звіт був переданий міністру оборони та оперативним командирам, щоб вони могли оцінити рекомендації та вирішити, як ще можна змінити заходи при плануванні подібних операцій. За його словами, повний звіт не може бути опублікований, оскільки методи, джерела, тактика, прийоми та процедури, які використовуються при завданні таких ударів, засекречені.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.