США заборонили продаж квитків на рейси до Білорусі
События в миреwww.eurointegration.com.ua07 июля 2021

США заборонили продаж квитків на рейси до Білорусі

Міністерство транспорту США видало розпорядження про заборону продажу квитків на авіаперевезення між Сполученими Штатами та Білоруссю.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Reuters.

Рішення було ухвалене у відповідь на примусову посадку літака Ryanair у Мінську та арешту журналіста Романа Протасевича, який знаходився на борту.

Заборона також застосовується до "міжлінійних" поїздок, при яких квитки купуються через одну авіакомпанію, а виконуються кількома авіакомпаніями.

Рішення уряду США є здебільшого символічним, оскільки порівняно мало квитків купується для поїздок до Білорусі в американських туристичних службах.

Асоціація пілотів повітряних ліній (ALPA) заявила про підтримку такого рішення, додавши, що "агресивне та необгрунтоване перехоплення пасажирського літака над Білоруссю є грубим порушенням зобов'язань Білорусі ... і зневажає прийняті норми міжнародної поведінки".

Винятки з цього правила будуть можливі з гуманітарних обставин, а також з причин, пов'язаних з національними інтересами і безпекою США. У Держдепі раніше заявляли, що обмеження рейсів між США і Білоруссю відповідає інтересам зовнішньої політики Вашингтона.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дядько Бенс-Обама
Таки старушка-королева-мать думает только о себе и совсем не думает об Англии и страданиях ирландского народа?
Муссолини
Нацизм - это плохо! Фашизм - хорошо! А вообще дело вкуса. У кого нет таланта быть фашистом, тот становится нацистом.
Фальсификаторам истории
Фальсификация истории - это плохо. Поэтому нужно честно признать, что во время потепления отношений между СССР и нацистской Германией высокопоставленные сами собой товарищи утверждали, что нацизм - это дело вкуса. То есть и не плохо и не хорошо... Нацисты, напротив, считали, что нацизм - это хорошо. И не скрывали этого от мировой общественности.
Гость
И как-то всё горестно...
участник НК
"И вся вина за сбитый ракетой самолет лежит на Украине". ... "Отказ Совместной следственной группы сотрудничать с ДНР по вопросу крушения самолета обусловлен наличием неопровержимых доказательств причастности Украины, а значит и Запада в целом, к катастрофе", уверен политолог.
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...