США збираються повернутися до Ради ООН з прав людини
События в миреwww.dw.com08 февраля 2021

США збираються повернутися до Ради ООН з прав людини

Три роки тому експрезидент США Дональд Трамп ініціював вихід країни з цього міждержавного органу. Він пояснив це рішення закидами в упередженності щодо Ізраїлю та відсутності реформ.

Адміністрація президента США Джо Байдена ініціює повернення Сполучених Штатів до Ради ООН з прав людини.Держсекретар Ентоні Блінкен оголосить, що Сполучені Штати повернуться до заснованої в Женеві Ради в якості спостерігача, заявив у неділю, 7 лютого, один з високопосадовців Держдепартаменту США, повідомляє агентство Reuters.

"Ми маємо намір зробити це, знаючи, що найефективнішим способом реформування та вдосконалення Ради ООН є принципова взаємодія з нею", - заявив чиновник.

"Ми знаємо, що Рада ООН з прав людини може бути важливим форумом для тих, хто бореться з тиранією та несправедливістю у всьому світі", - зазначив він і додав, що Вашингтон прагне її реформувати та сприяти реалізації її потенціалу.

Нагадаємо, у 2018 році адміністрація колишнього президента Дональда Трампа оголосила про вихід США з Ради ООН з прав людини. Експрезидент закидав цьому органу упереджене ставлення до Ізраїлю та відсутність реформ.

Генеральна Асамблея ООН, яка складається зі 193 членів, має обрати нових членів Ради ООН з прав людини. Їх обирають на три роки максимально на два терміни поспіль шляхом таємного голосування. Наступна сесія Ради має розпочатися пізніше у лютому.

Написать комментарий
Авторские статьи
Видео5 часов назад
Последний акт мировой дестабилизации. Михаил Хазин
Видео6 часов назад
Джангиров: Жидовин — богатырь, ''Великий диктатор'', большая ревизия политики США, приватизация ''трубы'', Иран и уран 1
Видео7 часов назад
Блэкаут в Техасе (USA) Борис Марцинкевич о причинах коллапса энергосистемы самого "зеленого" штата.
Политика7 часов назад
Порошенко снова заботится о ликвидации УПЦ? 2
Политика8 часов назад
О возможности невозможного: Зеленский и политический лоббизм
Геополитика9 часов назад
"Почему не взорвались "Искандеры". Армия восстала против Пашиняна
Политика9 часов назад
"Не такие" граждане: кто и как записывает во враги народа 3
Политика10 часов назад
«Форма политической пропаганды»: почему Зеленский заявил об «открытых дверях НАТО» для Украины 1
Геополитика10 часов назад
С.Шторм: запретить венграм национальную символику?