События в миреnewformat.info20 нояб.

США зупинили таємне будівництво Китаєм військового об’єкта в ОАЕ

nk_hauz/Iw0wtkpng.jpeg

Вашингтон знайшов аргументи, щоб переконати Абу-Дабі зупинити будівництво в ОАЕ об’єкта, який, як вважали в США, мав військове призначення.

За даними американської розвідслужби, будівництво вів Китай, повідомляє Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Видання зазначає, що США розвіддані про «підозрілу активність Китаю» в порту Халіфа, розташованому неподалік Абу-Дабі, отримали рік тому. Навесні 2021 року цю версію нібито підтвердили супутникові знімки, засекречені. Американські офіційні особи вирішили, що Китай зводив у порту якийсь військовий об’єкт.

Співрозмовники видання запевняють, що після цього активних дипломатичних зусиль доклала адміністрація президента США Джо Байдена. Відбулося кілька зустрічей та візитів представників Білого дому до ОАЕ, після чого будівництво об’єкту зупинили.

Раніше стало відомо, що Китай випробував гіперзвукову ракету з ядерним зарядом, яка облетіла земну кулю, перш ніж вразити ціль. Пекін продемонстрував свій «передовий космічний потенціал», який застав розвідку США зненацька. Навчання викликали питання до Пентагону, чому Сполучені Штати досі недооцінюють модернізацію Збройних сил Китаю.

💬 Последние комментарии
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....
Луна -2
Ты помочись на портрет Зе.. и скажи заветное -Пуйло - три раза -Авось он и смилостивится и обратит на тебя внимание....И пришлет тебе на Рождество целый мешок -гороха -чтобы ты поскакал и попердел - и будет у тебя газ.свой,собственный.
Елена
Он не читает НК , болезный,и ему о написанный эх комментариях в НК не докладывают,ты съездил бы в Москву там ему всё в глаза и сказал,вот будь мужиком, давай,а в это время Роджер высасывает под мостом на Мальте из морячков шестого флота все соки,за деньги конечно.☝️
Луна -2
В Канаде много сбежавших украинцев -вот их и хочет развести президент, и доить их, как граждан Украины - ПЛАТИТЬ НАЛОГИ НА ЗЕМЛЮ, КОТОРУЮ ОНИ СКУПЯТ У НИЩИХ, НАСТОЯЩИХ ,УКРАИНСКИХ ФЕРМЕРОВ , А также иметь право голосовать,