События в миреdip.org.uaJul 31

Стартує останній етап єгипетських верблюжих перегонів в Ель-Аламейні

Глава Єгипетської федерації верблюжих перегонів Хамдан Ель-музейного заявив, що в суботу стане свідком останнього етапу верблюжих перегонів в місті Аламейн.

Після цього раунду переможці будуть нагороджені і отримають фінансові нагороди, надані Федерацією верблюжих перегонів ОАЕ.

Минулого року президент Абдель Фаттах Ель-Сісі разом з кронпринцем Абу-Дабі Мохамедом бен Заїдом відвідали відкриття фестивалю скачок на верблюдах у Єгипетському Південному Синаї.

Сісі вітає глибокі відносини між Єгиптом та Об’єднаними Арабськими Еміратами.

Фестиваль, що проходив на курорті Червоного моря Шарм-ель-Шейх, відвідали вожді племен та місцеві жителі, вони стали свідками участі 52 верблюдів з Єгипту, які пробіжать протягом чотирьох кілометрів під час забігу. Він триватиме до неділі.

«Сьогодні мені випала честь відкрити разом з моїм братом шейхом Мохамедом бін Заїдом фестиваль спадщини Шарм-ель-Шейха, який підтверджує глибину уз дружби і тривалої любові, які об’єднують єгипетський і еміратський народи».

nk_hauz/-mfw7vsqppav9tzbcn5h.jpg

Сісі і Мохамед бен Заїд також разом були присутні на відкритті найбільшої в регіоні військової бази Береніс в мухафазі Червоного моря.