События в миреazart.nv.uaJul 29

Столиця азартних ігор. Населення Лас-Вегаса виросте на 42% - прогноз вчених

У Центрі ділових і економічних досліджень Невадського університету в Лас-Вегасі (CBER) заявили, що до 2060 року населення Лас-Вегаса і Південної Невади виросте на 42%.

Вчені CBER опублікували щорічний прогноз населення округ Кларк, адміністративним центром якого є Лас-Вегас.

nk_hauz/-mfm5u-e6oh9aweryy8n.jpg

Дослідники вважають, що до 2060 року в Лас-Вегасі і Південній Неваді будуть проживати близько 3,383 млн осіб. Це на 42% більше, ніж кількість місцевого населення станом на кінець 2020 го (приблизно 2,38 млн осіб).

У CBER заявили, що цей прогноз потрібен місцевій владі для прийняття рішень про те, скільки шкіл потрібно побудувати, скільки співробітників поліції, пожежників і лікарів найняти на роботу тощо.

Автори дослідження прогнозують, що у найближчі кілька десятків років клієнтська база різних казино Лас-Вегаса значно розшириться і тут з'являться нові курорти з азартними іграми.

Округ Кларк приваблює багатьох американців з кількох причин: по-перше, вартість житла тут значно нижче, ніж в сусідній Каліфорнії; по-друге, в штаті відсутній прибутковий податок; по-третє, тут переважає сухий і теплий клімат майже цілий рік.

До цього можна додати індустрію туризму, що постійно розвивається, і нові робочі місця, які з'являються у сфері розваг.

Всупереч локдауну через COVID-19 в США, у 2020 році населення Лас-Вегаса зросло на 2,2% або приблизно на 50,9 тис. осіб.

Авторские статьи