События в миреrubryka.com26 июн.

Столиця Туркменістану виявилася найдорожчим містом для іноземних працівників

Згідно з рейтингом, складеним консалтинговою фірмою Mercer, найдорожчим для проживання містом для іноземних працівників є столиця Туркменістану — Ашгабат. У 2020 році місто було на другому місці, а тепер витіснило Гонконг.

nk_hauz/-md81cdeqixd10rcnlop.jpg

Про це повідомляє AFP з посиланням на звіт Mercer.

Найдорожче місто в рейтингу Mercer 2020 року — Гонконг — опинилося на другому місці. На третьому — столиця Лівану Бейрут (була 45-ою): вартість життя в ній зросла через COVID-19, фінансову кризу в країні та вибух у столичному порту.

До першої десятки також увійшли Токіо, Цюрих, Шанхай, Сінгапур, Женева, Пекін і Берн. Натомість найдешевшим для життя містом виявилася столиця Киргизстану Бішкек — вона посідає останнє, 209-те місце в рейтингу.

Списку поки що немає у відкритому доступі, тому невідомо, яке місце посідає Київ. У 2020 році він був на 106-му місці.

Для оцінки вартості життя в місті для іноземних працівників у Mercer аналізували ціни понад 200 товарів і послуг, зокрема їжі, житла й транспорту. Компанія каже, що її дані можуть допомогти урядам та бізнесам визначити належний рівень оплати праці для експатів.

Ашгабат — єдине місто у першій десятці, яке не є розвиненим бізнес-центром. Приміром, у Гонконгу високі ціни на нерухомість пов'язані з економічним зростанням, починаючи з 1990-х років; Бейрут і досі є важливим транспортним вузлом на Близькому Сході.

Туркменістан — країна, яка основну частину доходу отримує від експорту природного газу до Росії. З часів падіння його ціни у 2014 році в країні триває економічна криза — доходи населення суттєво скоротилися.

Негативно на Туркменістан вплинула й епідемія COVID-19. У вересні 2020 року правозахисна організація Human Rights Watch повідомляла про продовольчу кризу в країні та зростання цін на продукти харчування.

Імовірно, саме це й призвело до того, що Mercer назвала Ашгабат найдорожчим містом для життя іноземних працівників. Представник Mercer Жан-Філіпп Сарра розповів AFP, що туркменська столиця очолила рейтинг через "високу місцеву інфляцію".

Водночас у травні 2021 року влада Туркменістану оголосила про розширення Ашгабата та наміри перетворити його на "одне з найбільш заможних міст у світі".

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .