События в миреdip.org.uaSep 6

Суд Єгипту засудив до страти 8 пакистанців, 2 іранців та єгиптян за контрабанду наркотиків

nk_hauz/Ac1BDgInR.jpeg

У неділю Кримінальний суд Червоного моря засудив 10 обвинувачених, у тому числі двох єгиптян, до смертної кари за участь у контрабанді тонн наркотиків, включаючи героїн, в країну через Червоне море.

Серед обвинувачених сім пакистанців, іранець і двоє єгиптян, яких звинувачують в доставці більше двох тонн героїну в Червоне море на суму 2,050 мільярда фунтів стерлінгів.

У квітні 2019 збройні сили і поліція Єгипту попередили контрабанду 2147 кілограмів героїну, 99 кілограмів кристалічного метамфетаміну (ICE) і банкнот на кораблі в Червоному морі.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що сектор по боротьбі з наркотиками і організованою злочинністю і Агентство національної безпеки отримали інформацію про підготовку торгового судна під прапором іноземної держави в Червоному морі, яке відправляло партії наркотиків на материкову частину Єгипту.

Міністерство додало, що армія і поліція спостерігали за судном і впізнали членів банди, причетних до контрабанди, в тому числі двох єгиптян, раніше засуджених до довічного ув’язнення через справи про наркотики і носіння нелегальної зброї, а також ще семи іноземних контрабандистів.

Міністерство пояснило, що військові і поліцейські виявили на кораблі таємний склад і вилучили велику кількість наркотичних речовин, включаючи 1900 великих обсягів сирого героїну, 99 рулонів наркотиків ICE.

💬 Последние комментарии
Макс
И "в Дамаске рассматривают военное присутствие США "как незаконную оккупацию, которая сопровождается грабежом природных богатств, принадлежащих сирийскому народу".
Гость
И как-то так.
наблюдатель
Знаем и это, что "любой, кто знаком с книгой Апокалипсис, прекрасно понимает, к чему ведут данные процессы. Предотвратить их вряд ли возможно...".
Гость
Кому чего... и такое бывает.
е
Это ты себя точно охарактеризовала...только ты сама лично участвуешь ее развале...
Луна-2
Хорошо. Но ведь ты тоже продукт этой системы - ты тоже прижилась на украинском направлении .Ты однако хвалишь нацистов, чего он не делает Ты же тогда тоже присосалась как паук к системе под названием СССР -потому что тогда было удобно носить из склада военное обмундирование - у тебя вон до сих пор кальсонамИ набиты шкафы -.Ты потмоу и жалеешь . о Советском Союзе - что материально тебе было в нем неплохо .
Елена
Он дебил,ну бог с ним,тут это от него не зависит,а предатель точно,ибо желать развала страны, может только мерзавец и предатель,он присосался к системе, живёт как гнида в ней,а на других,по его словам нищебродов и получателей халявы,как он говорит,ему плевать с высокой колокольни.
Авторские статьи