Світовий автогігант опинився на межі банкрутства
События в миреglavcom.ua23 мая 2020

Світовий автогігант опинився на межі банкрутства

Париж має намір надати Renault кредит в розмірі п'яти мільярдів євро

Якщо держава не допоможе Renault, то компанія, яка опинилася на межі банкрутства, не впорається з проблемами.

Про це заявив міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер, повідомляє Reuters.

«Так, Renault може зникнути», - підкреслив він.

Париж має намір надати світовому автогігантові кредит в розмірі п'яти мільярдів євро. Ле Мер окремо вказав, що завод компанії в Флен-сюр-Сені повинен максимально уникнути скорочень.

Раніше стало відомо, що японський Nissan, партнер Renault по альянсу, проведе масштабні скорочення, щоб впоратися з кризою. Під загрозою звільнення опиняться більше 20 тисяч чоловік. В першу чергу це стосується співробітників компанії в країнах, що розвиваються і Європі.

Зазначається, що згадка міністра про завод у Флен-сюр-Сені пов'язана з тим, що там проводяться не тільки електромобілі Renault, але і модель Micra для Nissan.

Головною причиною скорочень японці назвали обвалення продажів на тлі пандемії коронавірусу. В середині березня Nissan вже повідомляв про припинення роботи заводу в Іспанії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
так и да...
мм
Уже не знают как шкуру содрать...((
Игбун Хохлов
Был нулевой, потом упал. Наверное, разбирать, построенное при совке, начали. Сала декоммунизации!
чяч
Этот человек был министром иностранных дел Украины? ))) Кто его взял из очистки?
мм
Дайте уже ему кто-нибудь седуксен или укол галоперидола!
Весёлый Роджер
Ой, таки е одна такая «мыша» тут у нас на форуме, оно 3.14здит не спеша! Это он и его родственники и по3.14здили усё зерно, а на москалей списали. Это традиция такая е у щирой массе: «Мешок государству, а десять у хату – щоб житти як запизденцы бохато!» Вот так прапор Шмуля_Елена хандон, а ныне хунтовский пропахандон, так и жил всегда! А виноваты у него оказались, вы не поверите, Горбачь да Эльцин, шо не дали з3.14здошить добрэ, а тильки трохи, ну пару вагонов, но цэ ж крохи! Вот жешь падлюки!
Весёлый Роджер
Луночка привет! Да сильно, но ... очень даже трагично! Я затрудняюсь в эмоциональной оценке. Да красиво, но ужасно трагично ...