Світовий гігант відмовляється від звичних пластикових пляшок
События в миреukrrain.com20 ноября 2020

Світовий гігант відмовляється від звичних пластикових пляшок

Компанія Coca-Cola у Швеції стане першим ринком, де вся продукція бренду продаватиметься у повністю перероблених пластикових пляшках.  Таким чином гігант напоїв намагається зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище, повідомдляють у Coca-Cola. Такі зміни стосуються не лише пляшки напою Coca-Cola, але й 40 видів продукції бренду, включаючи Sprite і Bonaqua. Наступного року їх пляшки будуть складатися з повністю переробленого матеріалу, за винятком ковпачків та етикеток. За данними компанії, такі зміни скоротять використання нового пластику на 3500 тонн щорічно.

"Ми робимо великий крок", - сказала Софі Еліассон Морсінк, генеральний менеджер шведської компанії, що займається розливом.

Нещодавно Coca-Cola була визнана провідним світовим пластиковим забруднювачем у рамках всесвітнього аудиту відходів, організованого Greenpeace. Саме тому до 2030 року Coca-Cola хоче випускати не менше 50% пластикової упаковки з переробленого матеріалу по всьому світу. Проте, найбільшою перешкодою для переходу на перероблений пластик є його доступністю. Тому не дивно, що для старту такої кампанії  Coca-Cola обрала саме Швецію, де рівень рециркуляції більшості пластикових пляшок з-під напоїв перевищує 80% завдяки тому, що користувачі отримують гроші за повернення пластикової упаковки. Що ж, чекаємо коли такі ж зміни впровадять і для українського предстаника компанії Coca-Cola.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Цуки
    20 ноября 2020
    Пусть от производства полностью откажется. Сделает миру одолжение. Ведь это он первый сделал пластиковую бутылку и загадил весь мир.
    Ответить