Світовий туризм впав до рівня 30-річної давності – європосадовці
События в миреwww.ukrinform.ua12 июня 2021

Світовий туризм впав до рівня 30-річної давності – європосадовці

Туризм до пандемії коронавірусу забезпечував майже десяту частину ВВП ЄС, зараз показники по світу загалом скотилися до тих, що були 30 років тому.

Про це йшлося у виступах президента Європарламенту Девіда Сассолі та генерального директора Європейської туристичної комісії Едуардо Сантандера перед учасниками Глобального туристичного форуму, що проходить сьогодні в Бодрумі, повідомляє кореспондент Укріфнорму.

«Туризм – одне з важливих джерел доходу ЄС. Туристична галузь забезпечувала 11,2% загальної зайнятості в Європі та 9,5% ВВП ЄС у 2019 році. За даними Всесвітньої туристичної організації, до 2030 року туризм становитиме 41,1% світового ринку», – сказав Сассолі.

Шляхом виходу туристичної галузі з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, він бачить багатогалузевий підхід.

«Туристична сфера пов’язана з різними іншими, тому ми маємо підходити до питання різнобічно. Ми повинні перетворити туризм на той напрямок, який стимулюватиме інтерес, розвиток, попит і в інших сферах. Можемо зробити це завдяки підтримці та використанню нових технологій, діджиталізації», – сказав президент Європарламенту.

«Нинішні показники світового туризму впали до рівня, який ми мали 30 років тому», – повідомив у своєму виступі Сантандер.

За його словами, наразі спостерігається позитивна динаміка зростання туристичної активності серед європейців.

«Ми з оптимізмом спостерігаємо, як туристи з країн Європи цього літа відновлюють активність та здійснюють міжнародні подорожі, дотримуючись відповідних до вимог пандемії заходів безпеки», – сказав Сантандер.

Він переконаний, що для подальшого відновлення туристичної галузі важливо досягти консенсусу щодо загальних стандартів безпеки та паспортів вакцинації, зокрема цифрових, доступ до яких буде в загальній базі.

Глобальний туристичний форум (GTF) – це міжнародна платформа співпраці, орієнтована на розв'язання актуальних проблем туристичної галузі. Поєднуючи спільні зусилля державних установ, зацікавлених сторін туристичної галузі та наукових кіл, GTF ініціює створення моделей сталого розвитку для туристичного ринку та розробляє стратегії забезпечення зростання туризму.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..
Caramel
Here more about coronavirus info https://covid19.unair.ac.id/&ved=2ahUKEwizgeeE84nyAhWXWisKHT1HBU8QFjAAegQIEBAC&usg=AOvVaw3b-yuqMFfLQhUG0mgXd4V7