События в миреmind.ua15 февр.

Світову організацію торгівлі вперше очолить жінка

nk_hauz/-mtaqjqinge_a-sjdz4r.jpg

Генеральним директором Світової організації торгівлі (СОТ) вперше стане жінка – уродженка Нігерії, економіст і експерт з міжнародного розвитку Нгозі Оконджо-Івеала. Рішення про її призначення ухвалив 15 лютого генеральна рада СОТ, передає РБК.

Термін повноважень Оконджо-Івеали, яка стане не тільки першою жінкою на посаді глави СОТ, але і першим представником Африки на цій посаді, розпочнеться 1 березня 2021 року. Займати цей пост вона буде до 31 серпня 2025 року.

Пост глави СОТ залишався вакантним з 31 серпня 2020 року, коли його достроково покинув бразилець Роберто Азеведо. Цю посаду він обіймав з 2013 року, його другий чотирирічний термін мав закінчитися в серпні 2021-го.

Нгозі Оконджо-Івеала народилася 13 червня 1954 року в штаті Дельта, Нігерія. У 1973 році вона вступила до Гарвардського університету, який закінчила з відзнакою, потім захистила докторську дисертацію з регіональної економіки та розвитку в Массачусетському технологічному інституті.

Оконджо-Івеала 25 років пропрацювала у Світовому банку в якості економіста з питань розвитку, з 2007 по 2011 рік була його керуючим директором. Крім цього, вона очолювала раду директорів партнерства приватних і урядових організацій Gavi, метою якого заявлено збільшення доступності дитячої вакцинації в бідних країнах.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...