Таємнича перша леді. The New York Post опублікувала статтю про дружину Кім Чен Ина
События в миреglavcom.ua02 сентября 2020

Таємнича перша леді. The New York Post опублікувала статтю про дружину Кім Чен Ина

Інформації про дружину лідера КНДР небагато

Навколо здоров'я лідера Північної Кореї Кім Чен Ина протягом довгого часу ходять численні чутки. В цей час вся увага ЗМІ була звернута на членів його сім'ї, особливо на його дружину Лі Соль Чжу. У тому, як на її долю можуть вплинути передбачувані проблеми зі здоров'ям чоловіка, спробували розібратися журналісти газети New York Post.

«Неясно, що станеться з Лі Соль Чжу в разі, якщо її чоловік стане недієздатним або помре», – пише видання.

За даними деяких ЗМІ, у пари є принаймні один спадкоємець чоловічої статі, який в кінцевому підсумку може стати наступником Кім Чен Ина, щоб продовжити династію. Однак, зазначає газета, юний вік дітей може бути причиною того, що сестра лідера Північної Кореї Кім Е Чжон недавно була призначена «де-факто лідером номер два» в країні, хоча ці заяви також оскаржуються. 

Подробиць про першу леді КНДР небагато. Вважається, що Лі зросла в Пхеньяні, перш ніж поїхала вивчати вокальну музику в Китаї.

«На думку експертів, навіть її ім'я майже напевно є псевдонімом», – пише The Daily Beast.

Рік її народження коливається між 1985-му і 1989-му. Стверджується, що її сім'я належить до політичної еліти: мати очолює гінекологічне відділення в місцевій лікарні, а батько працює професором університету. Однак в блозі North Korea Leadership Watch розкривалися відомості про те, що батько Лі Соль Чжу є військовим.

Повідомляється, що пара одружилася в 2009 році, хоча їх весілля не було підтверджено північнокорейськими державними ЗМІ аж до 2012-го. Вважається, що чоловік і жінка стали батьками приблизно через рік після вступу в шлюб, при цьому вказувалося, що в 2010 році у них народився хлопчик. У 2013-му зірка НБА Денніс Родман, який має дружні стосунки з Кім Чен Ином, розповів The Sun про те, що Лі недавно народила дочку. У тому ж році він повідомив The Guardian, що її назвали Джу Е. Представники південнокорейської розвідки повідомляли, що Лі народила третю дитину в лютому 2017 року, але його стать невідома.

Як і всі ті жінки північнокорейських лідерів, Лі Соль Чжу веде досить закритий спосіб життя. Однак, на відміну від її попередниць, дружина Кім Чен Ина зайняла положення, більше схоже на роль першої леді західної нації: вона часто супроводжувала чоловіка на різних заходах. Експерти повідомляли CNN, що навіть північнокорейські державні ЗМІ присвоїли Лі Соль Чжу титул «шановна перша леді» замість «товариш».

1 липня ім'я дружини лідера КНДР виявилося в центрі скандалу. Тоді повідомлялося, що Кім Чен Ин був розлючений агітаційними листівками Південної Кореї з провокаційними зображеннями Лі Соль Чжу. На знімках дружина лідера КНДР була представлена в непристойному вигляді. Зокрема, в агітаційних матеріалах говорилося про те, що вона нібито знімалася в порнофільмі. Зазначалося, що саме ці знімки стали причиною підриву владою КНДР міжкорейського офісу зв'язку в Кесоні 16 червня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да как вы смеете такое писать! Петя гаманець, он же Щирый Светоч Свидомой нации мечтателей халявщиков! Он же настоящий «циничный бандера»! Шо он сказал всем майданутым – нам надо тильки войти у Эуропу, «….ми же украинцы, ми хитро*опые, мы всех наЭбЭм и усё покрадём!» И ВЕСЬ! Я поновлю ВЕСЬ!!! щирый народ в одном патриотичном порыве заорали – Любо ГетьманЪ Петя, любо! А между собой все тогда шептались – он сам воруем и нам дасть! Он хороший керивник! Ось воно як!
Весёлый Роджер
Скорее всего, это не бот-сочинитель, а просто тут вольное изложение из нескольких произведений, так что это почти уже хрестоматия по книгам известного вам автора - Михель Гофман: «Виртуальный человек в технологическом обществе» и «Американская Идея». Для ВСЕХ! Почитайте на досуге, они есть в открытом доступе. PS Вот бы тов. запору заднемотору почитать это, может дури анархическо русофобной поубавиться? Хотя … навряд ли … не молодой он жеребец, уже не воспримет голова новое.
гость
ведущие и вопрошатели охренели с Кедми, когда он начал им задвигать за то, что в современной версии буржуазной демократии оказывается право голоса имеет только ограниченный набор "достойных для демократии" граждан. Они то думали, что "адын избиратель - адын голос", ан нет - у евреев не так, есть достойные и есть недостойные, есть продающие и есть покупающие. Поломал Кедми им всю привычную картину мира и мозговую извилину, отлично проявил соглашателей и приспособленцев под национализм - ни одна балаболка не спросила "Яша, а если это касается всей нации, что вокруг происходит - называется нацизм?", вот что значит старая школа, старый опытный камикадзе.
Гость
Лжец. Он не спасал от России, а свою шкуру и ему плевать на Украине!
гость
во-во, а если бы Вассерман вместо партизанских частей (особо секретной тыловой ставки верховного командования) служил бы в десантных войсках, то у него был бы девиз - "Никто, кроме меня!". А какую "готовность" Вассерман таки имеет в виду - повышенную, опасность, постоянную или полную, или "готовность №1", как у ракеты на боевом дежурстве? - непонятно. "Открытым текстом отвечаем" - по новостям прошла информация, что Мишустин подписал новые правила боевой готовности воздухоплавательных войск Рф в ответ на нарушение границы. И там принят порядок (т.н. "применения оружия и боевой техники"), что нарушители должны быть сначала предупреждены, потом остановлены (или вытеснены), затем установлено, что им не нужна помощь (а вдруг чп или авария какая?), и только затем - получить по наглой англо-саксонской рыжей морде. И отдельным пунктом идёт приписка, что в случае чисто гражданских транспортов, гасить их наглухо можно только тогда, когда уверен, что там нету пассажиров или каких-нибудь заложников. Сложно быть "готовым", когда с той стороны барикады прикрываются своими же гражданами - в этом и заключается весь цимес гешефта майдана.
7
оно еще живое
гость
а вот если бы Азаров 10 лет расписывал бюджет Беларуси между местными олигархами также как на Украине, то майдан там случился бы значительно раньше.