События в миреwww.unn.com.ua15 янв.

Тайвань встановить мінні установки до засобів захисту від Китаю

nk_hauz/s9zHjoJ7R.jpeg

Тайвань ввів в експлуатацію нові військово-морські мінні загороджувачі, щоб посилити захист від Китаю. Про це пише УНН з посиланням на Міністерство національної оборони острова в Twitter.

Президент Цай Інвень головувала на церемонії введення в дію Першої та Другої ескадрилій гірських робіт ВМФ, які управлятимуть кораблями, здатними автоматично встановлювати велику кількість невеликих, але потужних мін на високій швидкості без необхідності використання водолазів.

Такі технології є частиною стратегії стримування будь-якого можливого вторгнення з Китаю з його величезною армією та величезною перевагою у кількості бойових літаків, кораблів та іншого озброєння.

Початкове замовлення на чотири кораблі, вироблені компанією Lungteh Shipbuilding, є частиною прагнення Інвень пожвавити вітчизняну військову промисловість та зменшити залежність Тайваню від головного союзника Сполучених Штатів у галузі оборонної зброї. Lungteh також виробляє ракетні корвети, патрульні катери та інші судна для тайванських збройних сил та поліції, а також для цивільного використання.

Автоматична система постановки мін була розроблена Тайванським інститутом науки та технологій Чунг Шань.

Кораблі дають військово-морському флоту "ще сильніші можливості для захисту наших вод", сказала Інвень на церемонії. Їхнє введення в експлуатацію "продемонструвало плоди місцевої оборонної промисловості і показало світові нашу рішучість захищати нашу країну", — додала вона.

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!