События в миреwww.ukrinform.ua3 нояб.

Тайвань збільшить кількість військових навчань на тлі конфлікту з Китаєм

nk_hauz/CRHkCfK7R.jpeg

Із наступного року Тайвань суттєво збільшить кількість військових навчань резервістів, оскільки Китай продовжує нарощувати сили навколо острова.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на Міністерство оборони Тайваню.

Як зазначив очільник оборонного відомства країни Чу Кво-Чен, із наступного року обов’язкові навчання для окремих підрозділів резерву триватимуть два тижні, а не 5-7 днів, як відбувається зараз, аби «ефективно підвищити боєздатність резервних сил».

Водночас у Міноборони планують збільшити час на бойову підготовку та стрілецькі вправи, а кількість боєприпасів на одного резервіста зросте щонайменше вдвічі.

Раніше міністр зазначав, що ситуація у Тайвані в жовтні була найсерйознішою за останні 40 років. З огляду на це він закликав уряд збільшити витрати на виготовлення зброї.

Тайвань поступово переходив від обов’язкового призову до контрактної армії на добровільній основі, утім, зараз цей процес уповільнився у зв’язку із заявами КНР. Зокрема, в Пекіні заявляли, що за необхідності Тайвань буде захоплено силовим шляхом, оскільки в Китаї вважають острів своєю суверенною територією. Натомість Тайвань наголошує на тому, що країна буде обороняти свою незалежність та демократичний устрій.

Напруга між Тайванем та Китаєм суттєво зросла за останні тижні на тлі посилення військового тиску з боку Пекіна, зокрема присутності китайських військових літаків у регіоні.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
В настоящее время врачи объяснили, что желание употреблять эти острые овощи обычно возникает при инфекционном заболевании, особенно в том случае, если заложен нос. Речь идет об обычном инстинкте, когда организм пытается бороться с инфекцией разными способами.
Макс
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И категория людей, на которых не одевают маски, — это маленькие дети («очень маленькие, а не с накрашенным черным лаком ногтями с фиолетовым волосами уже пьющие пиво школьницы»), которые могут просто пугаться таких масок, капризничать снимать их или плакать, говорит врач. Но если дети носят такую ​​маску охотно и играя, то для общего блага лучше на них ее в общественном месте тоже надеть, советует эксперт.
Макс
И каждый человек, страдающий бессонницей, должен ограничить употребление напитков с кофеином. В идеале от чая и кофе лучше вообще отказаться.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.