События в миреwww.ukrinform.ua20 окт.

Таліби не отримають доступ до резервів центрального банку Афганістану

США збережуть фінансові санкції проти представників радикального руху "Талібан" та не дадуть їм доступу до резервів центрального банку Афганістану.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

nk_hauz/TO1erAOnR.jpeg

Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо сьогодні заявив, що не бачить умов, за яких талібам, які захопили владу в Афганістані у серпні, дозволили б доступ до резервів центрального банку Афганістану, котрі значною мірою утримуються в США.

Як зазначається, йдеться про понад 9 млрд доларів, що знаходяться у США.

"Ми вважаємо, що важливо зберігати наші санкції проти "Талібану", але в той же час знаходити шляхи для законної гуманітарної допомоги, щоб допомогти афганському народу. Це саме те, що ми робимо", - сказав Адеємо.

Як повідомлялося, після виведення військ міжнародної коаліції з Афганістану таліби 15 серпня вранці оточили Кабул та почали без бою заходити до столиці країни. Згодом Талібан заявив, що контролює усю територію країни, а 19 серпня проголосив створення Ісламського емірату Афганістан.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!