События в миреnewformat.info27 дек.

Таліби пригрозили США відповіддю у разі втручання у внутрішні справи

nk_hauz/XxkH93onR.jpeg

Представники, що прийшов до влади в Афганістані радикального руху «Талібан» рекомендували США не втручатися у внутрішні справи країни.

В іншому випадку американцям буде чинити опір, заявив заступник глави МЗС у тимчасовому уряді талібів Шер Мохаммад Аббас Станікзай, передає афганський телеканал 1TV.

Я хотів би попередити Сполучені Штати, щоб вони не втручалися у внутрішні справи Афганістану. Ніхто не повинен думати, що афганці втомилися від війни і не в змозі себе захистити, — зазначив заступник глави МЗС.

Він додав, що, якщо знадобиться, афганці зможуть чинити опір ще 40 років.

Станікзай також зазначив, що Афганістан вперше за останні десятиліття став ухвалювати власні незалежні рішення після приходу «Талібан» до влади.

Раніше повідомлялося, що з п’ятниці, 24 грудня, вздовж лінії Дюранда — кордону вздовж Пакистану та Афганістану між талібами та армією Пакистану йдуть серйозні сутички. Останні бойові дії помітили в провінції Кунар на сході Афганістану, де сторони обмінювалися вогнем безперервно протягом 30 хвилин. Місцеві журналісти додають, що сторони задіяли артилерію, серед постраждалих громадянські. Сутички відбуваються, незважаючи на те, що обидві сторони обіцяли вирішити прикордонний конфлікт за допомогою переговорів.

Таліби без бою зайняли Кабул 15 серпня після оголошення США про рішення вивести з країни свої збройні сили. Президент Афганістану Ашраф Гані змушений був залишити країну. 6 вересня таліби заявили про встановлення контролю над усією афганською територією.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!