События в миреglavcom.uaSep 25

Таліби стратили чотирьох жителів Афганістану

nk_hauz/InYUdJNnR.jpeg

Бойовики радикального руху «Талібан», що захопив владу в Афганістані, стратили чотирьох жителів північно-західної провінції Герат, які були звинувачені у викраденні людей. Про це повідомило місцеве агентство Aamaj News. На поширених кадрах видно, як чотирьох чоловіків повісили при великому скупченні людей. Представники радикалів поки не коментують подію, хоча раніше один із засновників руху мулла Нуруддін Турабі в інтерв'ю агентству Associated Press заявляв, що «Талібан» планує відновити публічні страти, починаючи з практики відсікання кінцівок за крадіжку. У 1996-2001 роках коли таліби перебували при владі в Афганістані, в країні були широко поширені публічні покарання, такі як побиття камінням, відсікання рук і ніг, а також страта через повішення. Рішення про ті чи інші види покарання виносилися створеними радикалами спеціальними трибуналами, що складалися із трьох шаріатських суддів. Постанови приводилися у виконання після затвердження керівництвом «Ісламського емірату Афганістан» (самоназва «Талібану»). Після відсторонення радикалів від влади публічні види покарання в Афганістані були скасовані. Тим часом до Кримінального кодексу Ісламської Республіки Афганістан була включена смертна кара (через розстріл або через повішення), яка застосовувалася головним чином щодо злочинців, звинувачених у тяжких вбивствах, згвалтуваннях і терористичній діяльності.

💬 Последние комментарии
Елена
Вонив России антирекорды и по выявлению и по смертности.
Елена
То не я дурень.
Луна -2
Вакцинация - о ней пишут в негативном смысле- сперва об Астрозенеке - сколько умерло. ОБ АМЕРИКАНСКОЙ ВАКЦИНЕ - ДОРОГО И кто знает , сколько умрет от вакцинации?Я например ни одной из этих вакцин не верю Доверяю только российскому "Спутнику" Но на Украине его не допускают ...страна -агрессор
Луна -2
А в пипиську можно сделать ?Тогда чего только в грудь- ты бы сразу и в пипиську .Тогда бы точно Героем Украины стала
е
ха, ты ж собиралась американской прививаться, на всех углах об этом орала..кстати привилась?если нет, то чего??
Луна -2
"Украинская вакцина уникальна тем , что нет".Добавлю -"и не будет"-Потому что Астрозенеке по индийски и американской соперницы не нужны.. а обещать можно все что угодно .Народец все схавает.
Молчание ХОХЛЯТ
Убийство Киевлянки Российского происхождения (на северной венной базе) в американском Голливуде да ещё и все с паспортами Израиля? омг ! очень много Пусси!