События в миреilikenews.comAug 25

Таліби створять раду з 12 осіб для управління Афганістаном

Лідери терористичного руху «Талібан» сформують раду з 12 осіб для управління Афганістаном. Про це повідомляє Foreign Policy з посиланням на джерела.

За їхніми даними, трьома найбільш впливовими людьми в раді стануть лідер політичного крила «Талібану» Абдул Гані Барадар, глава військової комісії «Талібану» і син засновника руху мулли Омара Мухаммад Якуб, а також польовий командир і член терористичного угрупування «Мережа Хаккані» Халіль Хаккані .

nk_hauz/WsmUb6nnR.jpeg

Таліби не мають наміру відновлювати в країні пост президента, створювати посаду еміра або іншого одноосібного лідера. При цьому вони готові запропонувати міністерські пости деяким членам попереднього уряду. Видання стверджує, що організація має намір таким чином стати «максимально інклюзивної», щоб отримати шанси на визнання міжнародного співтовариства.

Крім того, таліби, за інформацією джерел, хотіли б бачити в складі правлячої ради Ахмада Масуда - сина відомого польового командира Ахмада Шаха Масуда на прізвисько Панджшерській лев. За життя він Масуд-старший очолював альянс угруповань, які чинили опір «Талібану», в 2001 році він був убитий. Масуд-молодший зараз керує силами опору талібів в провінції Панджшер.

15 серпня «Талібан» оголосив про взяття під свій контроль всієї території Афганістану. Терористичний рух активізувався в країні слідом за рішенням президента США Джо Байдена вивести американські війська з території держави. З настанням талібів на Кабул президент Афганістану Ашраф Гані втік з країни в ОАЕ.

💬 Последние комментарии
не знаю как битвы
но свой народ они уже поставили на колени.
вдвойне печально
что эти двое признали третьего равным. тем самым деградировав великое до политики.
е
Елена, ты ведь любишь ковыряться в прошлом и в том что происходит в России.. а тут слабо прокомментировать аналогично, только вместо России написать Украина??? слабо, ссыкло???
наблюдатель
И наблюдатели из Франции посоветовали критикам выборов в России лично оценить их ход.
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Макс
И знаем главные темы сессии Генассамблеи ООН. На сессии будет подниматься вопрос борьбы с пандемией, изменение климата и обеспечение мира продовольствием.
Гость
И "когда обращаться к врачу? По данным британской Национальной службы здравоохранения, боль от непроходимости или раковой участки в кишечнике может отдавать в спину. Также человек чувствует, что не может опорожнить кишечник или избавиться от газов".
Авторские статьи
Авторские статьи26м. назад
Сражение за Киев. «Роковое решение», определившее исход войны
Авторские статьи33м. назад
Четверные шахматы с крепостями
Авторские статьи1ч. назад
"Все это действительно было". Как наука объясняет библейские чудеса
Авторские статьи1ч. назад
Антрополог Станислав Дробышевский: «главное отличие человека от обезьяны - это занудство»
Авторские статьи2ч. назад
Послание троих об экологии: что или кого спасаем? 1
Авторские статьи2ч. назад
"Громкая победа" депутата Рады над Москвой 1
Авторские статьи2ч. назад
Воровство и распил. Как без единого выстрела вывели из строя флагман украинских ВМС "Гетьман Сагайдачный"
Топ новостьSep 18
Минус 770 миллионов по соцвыплатам и 440 млн "слугам народа". Как распределили деньги в проекте бюджета -2022 6
Авторские статьиSep 18
Сказочный реформатор, или Легенда о Великом Ветеринаре 4