События в миреilikenews.com25 авг.

Таліби створять раду з 12 осіб для управління Афганістаном

Лідери терористичного руху «Талібан» сформують раду з 12 осіб для управління Афганістаном. Про це повідомляє Foreign Policy з посиланням на джерела.

За їхніми даними, трьома найбільш впливовими людьми в раді стануть лідер політичного крила «Талібану» Абдул Гані Барадар, глава військової комісії «Талібану» і син засновника руху мулли Омара Мухаммад Якуб, а також польовий командир і член терористичного угрупування «Мережа Хаккані» Халіль Хаккані .

nk_hauz/WsmUb6nnR.jpeg

Таліби не мають наміру відновлювати в країні пост президента, створювати посаду еміра або іншого одноосібного лідера. При цьому вони готові запропонувати міністерські пости деяким членам попереднього уряду. Видання стверджує, що організація має намір таким чином стати «максимально інклюзивної», щоб отримати шанси на визнання міжнародного співтовариства.

Крім того, таліби, за інформацією джерел, хотіли б бачити в складі правлячої ради Ахмада Масуда - сина відомого польового командира Ахмада Шаха Масуда на прізвисько Панджшерській лев. За життя він Масуд-старший очолював альянс угруповань, які чинили опір «Талібану», в 2001 році він був убитий. Масуд-молодший зараз керує силами опору талібів в провінції Панджшер.

15 серпня «Талібан» оголосив про взяття під свій контроль всієї території Афганістану. Терористичний рух активізувався в країні слідом за рішенням президента США Джо Байдена вивести американські війська з території держави. З настанням талібів на Кабул президент Афганістану Ашраф Гані втік з країни в ОАЕ.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...