События в миреitta.infoOct 9

Таліби відмовилися співпрацювати зі США у стримуванні терористів "ІД"

nk_hauz/j8glHYDng.jpeg

Представники руху "Талібан" виключили співпрацю зі США для стримування екстремістських угруповань в Афганістані, повідомляє агентство Associated Press.

За словами представника талібів Сухайла Шахіна, рух "не співпрацюватиме з Вашингтоном у боротьбі з філією "ІД" в Афганістані". "Ми можемо впоратися з "ІД" самостійно", – заявив він, відповідаючи на запитання агентства, чи працюватимуть таліби зі США у стримуванні терористів.

Раніше повідомлялося, що в суботу і в неділю таліби та представники США проведуть переговори в м. Доха в Катарі.

Напередодні внаслідок атаки терориста-смертника з "ІД" загинули понад 50 мусульман-шиїтів в Афганістані.

Бойовики руху "Талібан" у липні-серпні захопили одну за одною майже всі провінції Афганістану і 15 серпня увійшли в Кабул. Президент Афганістану Ашраф Гані та багато членів його уряду втекли з країни. До 31 серпня США та їхні союзники здійснювали евакуацію іноземних громадян і афганців, які працювали з іноземними місіями в Афганістані. Їм вдалося вивезти понад сто тисяч людей, але багато хто так і не зміг залишити країну. Періодично у ЗМІ з’являються повідомлення про те, що деяким групам афганців вдається виїхати, проте це поодинокі випадки.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»