Танзанія штрафуватиме виробників пластикових пакетів на $400 тисяч
События в миреrubryka.com08 февраля 2021

Танзанія штрафуватиме виробників пластикових пакетів на $400 тисяч

Уряд Танзанії дав роздрібним торговцям і виробникам три місяці для зупинки виробництва і використання несертифікованих одноразових пластикових пакетів.

Як заявила міністр з навколишнього середовища Уммі Мвалиму 9 січня, після закінчення пільгового періоду порушників чекає тюремне ув'язнення або штраф у розмірі до $400 000 доларів, передає rossaprimavera.

"Пластикові пакети, які Національне бюро стандартів (TBS) заборонило за невідповідність державним вимогам, як і раніше продовжують вироблятися, але під іншими категоріями товарів, – заявила вона. – Такі пакети є майже всюди по всій країні, що зводить нанівець зусилля уряду щодо захисту навколишнього середовища".

Міністр пояснив, що пакети, схвалені владою, це одноразовий пластиковий пакет з шаром 30 мікрон і шаром 60 мікрон для поліетиленових пакетів подвійного використання. Пакети також повинні містити печатку, а також реквізити компанії-виробника та сертифікат TBS.

"Виробники та роздрібні торговці мають три місяці, щоб відмовитися від виробництва несертифікованих пакетів, — сказала вона. – Уряд не виступатиме з іншою заявою після закінчення пільгового періоду – і по всій країні будуть введені репресивні заходи".

За виробництво несертифікованих пластикових пакетів законодавство Танзанії передбачає з 2019 року покарання у вигляді двох років тюремного ув'язнення або штрафу у розмірі до $400 000 доларів. Особа, виявлена з пластиковим пакетом, може бути оштрафована на місці на суму 30 000 євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Всё по стандартам НАТО.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звуть лікар МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З повагою ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
А
Безмозглые... Какое зимнее? Летом на востоке Украины будет солнце вставать в 3 ночи и темнеть в 20?
кипчак
Посмотрим успокоит ли это украинских вояков, возможно возбудит диверсантов, по "героической" традиции под чужой личиной или начнут терроризировать мирное население и совершать военные преступления.
Ями Ешав
!
Ями Яшав
Вот!
тт
А вот такого никогда не было...