События в миреmind.ua8 мая

Таїланд запровадить туристичний збір, щоб «впоратися з невизначеністю»

nk_hauz/-m_6xerryog2_ojhsbcd.jpg

Уряд Таїланду планує з січня 2022 року ввести туристичний збір у розмірі близько $10. Про це повідомляє Forbes з посиланням на Bangkok Post.

Виручені кошти підуть на створення фонду для допомоги туристичній галузі в надзвичайних ситуаціях, пише видання. Необхідність такого фонду стала очевидною на тлі пандемії коронавірусу, зазначив міністр туризму і спорту Таїланду Піпат Ратчакітпракан. За його словами, зібрані гроші допоможуть індустрії впоратися з «невизначеністю в майбутньому».

Ідею ввести збір з іноземних туристів влада Таїланду обговорювала з 2016 року. У січні 2021-го була схвалена сума мита. Тоді ж повідомлялося, що гроші частково підуть на страхування мандрівників, а також на покращення інфраструктури і в місцях, часто відвідуваних туристами. У 2021 році Таїланд має намір прийняти 10 млн туристів, писав Bangkok Post.

Раніше повідомлялося, що влада королівства планує відкрити курортний острів Пхукет для щеплених від коронавірусу іноземців з 1 липня 2021 року. Ратчакітпракан зазначив, щоб для того, щоб це відбулося, кількість випадків зараження COVID-19 на острові має опуститися до нуля.

Якщо нові випадки інфікування будуть з'являтися навіть після того, як 70% місцевого населення отримають щеплення, Міністерство туризму буде обговорювати з Міністерством охорони здоров'я «подальші дії», заявив Ратчакітпракан.

💬 Последние комментарии
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.
Елена
А я воевать только против Роджера буду, исключительно против него,за всё и за всех.
Елена
Не надо Луночка,не надо, уже поколение выросло, притом поддержка извне,до 55-года тогда ,а ведь тогда армия то какая была , спецслужбы, сейчас таких мотивированных нет, одно только деньги на уме,а за деньги на пулемёт никто не бросится,гранатой не подорвется,вог на Роджера посмотрите,он оттуда первый сиганул, быстрее 25 килограмового снаряда.