Таїланд запровадить туристичний збір, щоб «впоратися з невизначеністю»
События в миреmind.ua08 мая 2021

Таїланд запровадить туристичний збір, щоб «впоратися з невизначеністю»

Уряд Таїланду планує з січня 2022 року ввести туристичний збір у розмірі близько $10. Про це повідомляє Forbes з посиланням на Bangkok Post.

Виручені кошти підуть на створення фонду для допомоги туристичній галузі в надзвичайних ситуаціях, пише видання. Необхідність такого фонду стала очевидною на тлі пандемії коронавірусу, зазначив міністр туризму і спорту Таїланду Піпат Ратчакітпракан. За його словами, зібрані гроші допоможуть індустрії впоратися з «невизначеністю в майбутньому».

Ідею ввести збір з іноземних туристів влада Таїланду обговорювала з 2016 року. У січні 2021-го була схвалена сума мита. Тоді ж повідомлялося, що гроші частково підуть на страхування мандрівників, а також на покращення інфраструктури і в місцях, часто відвідуваних туристами. У 2021 році Таїланд має намір прийняти 10 млн туристів, писав Bangkok Post.

Раніше повідомлялося, що влада королівства планує відкрити курортний острів Пхукет для щеплених від коронавірусу іноземців з 1 липня 2021 року. Ратчакітпракан зазначив, щоб для того, щоб це відбулося, кількість випадків зараження COVID-19 на острові має опуститися до нуля.

Якщо нові випадки інфікування будуть з'являтися навіть після того, як 70% місцевого населення отримають щеплення, Міністерство туризму буде обговорювати з Міністерством охорони здоров'я «подальші дії», заявив Ратчакітпракан.

Написать комментарий