События в миреwww.unn.com.ua22 окт.

Тегеран вперше провів публічну п'ятничну молитву за останні 2 роки

nk_hauz/9neMaPdnR.jpeg

Столиця Ірану Тегеран вперше за 20 місяців провела свою основну суспільну п'ятничну молитву після того, як вона була зупинена на тлі пандемії COVID-19. Про це повідомляє Irinn, передає УНН.

Організатори заздалегідь заявили, що під час церемонії в Тегеранському університеті будуть дотримуватися всі медичні протоколи, щоб захистити сотні віруючих. Національна цільова група Ірану боротьби з коронавірусум, яка наказала припинити молитви, санкціонувала їх відновлення.

Цей крок відбувся на тлі Міжнародної конференції ісламської єдності в Тегерані, яку відвідали понад 400 мусульманських вчених і релігійних лідерів.

Загальна п'ятнична молитва в Тегерані була припинена на 20 місяців через пандемію коронавірусу, в результаті якої з лютого 2019 року в Ірані загинуло більше 124 700 осіб. Статистика показує, що в Ірані найвищий рівень смертності від COVID-19 на Середньому Сході.

За останні тижні Іран прискорив програми вакцинації для 80 мільйонів населення. Майже 27,6 мільйонів іранців отримали дві дози вакцини.

Іран використовує вакцини Sinopharm китайського виробництва, Sputnik-V російського виробництва, вакцину AstraZeneca і власну вітчизняну вакцину CovBarekat.

💬 Последние комментарии
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам
Гиштор
Не будет войны а просто заставят Украину признать существующие на сейчас границы,как большевиков заставили брестский мир подписать.
---
Все заявления этого говорилики звучат типа *а еще мы наберем полный рот дерьма и плюнем вам под ноги*.Он не просто смешен -он вызывает отвращение...