Теплові хвилі в Південній Азії можуть стати в три рази сильніше через 20 років
События в миреcikavosti.com28 марта 2021

Теплові хвилі в Південній Азії можуть стати в три рази сильніше через 20 років

Нове кліматичне моделювання показало, що при потеплінні на 2 градуси Цельсія вплив теплового стресу на населення Південної Азії зросте майже в три рази.

Майже чверть населення світу проживає в Південній Азії. Уже при нинішньому рівні потепління в регіон нерідко приходять сильні теплові хвилі. У ці періоди температура повітря підвищується до 30 і вище градусів за Цельсієм з одночасним збільшенням вологості. У густонаселених азіатських містах, в яких діє ефект острова тепла, ці температури можуть бути ще вищими. Якщо така спекотна погода зберігається тривалий час, це може серйозно збільшити смертність. Наприклад, при температурі повітря в 32 ° C пологи стають небезпечні для матері і дитини, а при 35 ° C організм людини вже не може ефективно відводити тепло. Тепер дослідники показали, що з ростом середньорічних температур в регіоні на 2 ° C, сила теплових хвиль може збільшитися в 2,7 раза в порівнянні з попередніми роками. Якщо темпи потепління клімату будуть рости згідно з прогнозами, середньорічна температура в регіоні може вирости на 1,5 ° C вже до 2040 року. Стримування потепління до 1,5 ° C, швидше за все, скоротить цей вплив вдвічі, але в більшості регіонів Південної Азії все одно будуть часто спостерігатися екстремальні температури. Збільшення числа випадків спеки, що створюють небезпечні умови праці, ймовірно, відбудеться в основних рослинницьких регіонах Індії, а також в Пакистані. Згідно з дослідженням, прибережні райони і міські центри, такі як Карачі, Калькутта, Мумбаї, Хайдарабад і Пешавар, також будуть схильні до теплових хвиль. Результати цього моделювання відрізняються від того, що отримали вчені в аналогічному дослідженні 2017 року. Тоді кліматологи передбачали, що теплові хвилі з температурами вище 35 ° C почнуть спостерігатися в Південній Азії тільки до кінця XXI століття. Автори нової роботи підозрюють, що попереднє дослідження занадто консервативно, оскільки смертоносні теплові хвилі вже обрушувалися на цей регіон в минулому. У 2015 році велика частина Пакистану й Індії пережила п’яту найбільш смертоносну хвилю спеки в історії, яка стала причиною близько 3500 смертей

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?