События в миреwww.eurointegration.com.ua2 нояб.

Теракт у Ніцці: під вартою перебувають шість підозрюваних

nk_hauz/-ml6o3w1roscmhkmemuf.jpg

Французька поліція, яка розслідує теракт в Ніцці, затримала ще трьох осіб, в результаті чого число затриманих для допиту досягло шести.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

29-річний тунісець був затриманий у суботу в Грассі, а двоє інших чоловіків у віці 63 і 25 років пізніше були доставлені на допит того ж дня. Вони приєдналися до двох чоловіків у віці 33 і 35 років, взятих під варту в суботу, і 47-річного чоловіка, який утримується з четверга.

Поліція повідомляє, що дані з двох телефонів, що належать передбачуваному нападнику Брахіму Ауіссауі, і записи камер відеоспостереження свідчать про те, що він прибув до Ніцци пізно ввечері 27 жовтня на поїзді з Риму, між 24-48 годинами до нападу в четвер вранці.

О 8.29 у четвер він увійшов до базиліки Нотр-Дам-де-Л'ассомп, де скоїв напад, в результаті якого загинули троє людей.  

Крім великого ножа, яким Ауісауі вбив трьох людей, у нього було ще два ножі і Коран в рюкзаку. У нього кілька разів стріляли поліцейські, він отримав важкі поранення і перебуває в лікарні.

Французькі слідчі працюють зі своїми колегами в Італії та Тунісі. Відомо, що Ауіссауі прибув  з Тунісу на Лампедузу 20 вересня і провів місяць в карантині. Він перебував у Барі на півдні Італії 9 жовтня, але після того, як йому було відмовлено в притулку, він зник.

Церкви по всій Франції були під додатковою охороною в неділю, в День Всіх Святих, після того як рівень терористичної загрози в країні підняли до найвищого рівня.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля, ты за свою банку 3-х литровую с Партбилетом и доллярами наворованными беспокойся, ведь придуть "твои" же браты нацики, подвесят тоби за последнее яйко - так ты сам всё отдашь! А вот ты пердун свинорылый Шмуля, знаешь шо цэ таке IMEI? Ну так знай, шо он в сети доступен для всех! Вот таперь сука, бойся стука ночью в дверь... а ведь придут и...
Весёлый Роджер
Хе-Хе Минусик, таперь Шмуля из тоби будэ Плюсик робить! :-)) Ну ты уж звиняй меня, шо тебя внятул ненароком, ну... так получилось! Пишешь ты хорошо, развёрнуто, я бы даже сказал, излишне красиво, для селючих мозгов и бывших прапоров. С таким стилем и не блогер? Да, только не надо тут всякие фэнкси вставлять на англ., там даже факюдеди ны разумЫють! И запомни!!! Всех, кто Шмулю Срулю, вонО же Елена, критикует тут, кто хоть жменьки сумлевается в чарующем пиндосном шляхе до Эуропы, он тут же переводит в разряд алкашей и пыдаров. Так шо готовься, он тебя пид Pont de Bir-Hakeim отправит! :-))
Традиция такая!
Конечно, украинцы недоедают фрукты! Они их НАДКУСЫВАЮТ! Ну традиция такая!
Мяколя
нам требо, тоди ми москалей лазером спалимо
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .