События в миреwww.unian.ua7 нояб.

Теракт у Відні спричинив хвилю звільнень у спецслужбах

Теракт у Відні стався пізно ввечері 2 листопада. В результаті загинули мирні мешканці, нападник був застрелений поліцією.

nk_hauz/-mlwavavn83bhtuvrfej.jpg

У Відні визнали істотні прорахунки окремих керівників австрійських служб безпеки в оцінці потенційної терористичної загрози.

Про це пише DW.

За словами керівника поліції Відня Ґергарда Пюрстля, це стосується насамперед хибної оцінки дій нападника, який вчинив теракт у столиці.

Він каже, що нападник зустрічався з двома німцями, які вже перебували під наглядом у спецслужб, до того ж правоохоронці проігнорували інформацію про спробу чоловіка придбати набої у Словаччині.

Відставки чекають від керівника Віденського управління Відомства з охорони конституції, хвиля звільнень прокотиться й у відповідальних за оцінку безпеки відділах.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.