События в миреhouse.24tv.ua15 июн.

Тільки вгору: у Куала-Лумпурі завершується будівництво другої за висотою вежі у світі

nk_hauz/-mcfwzv6lgfbvv7jyvzq.jpg

В Куала-Лумпурі відбулася знаменна подія для світу хмарочосів – закінчено зведення останнього, 118-го поверху вежі Merdeka 118. Загальна висота разом зі шпилем складе 644 метри, а останній населений поверх розташований на висоті 500 метрів від землі.

Будівництво розкішної вежі триває із 2014 року і зараз добігає кінця – залишилося закінчити зведення шпиля і провести внутрішнє оздоблення. 

Загальна вартість проєкту складає 1,5 мільярда доларів.

Очікується, що після здачі об’єкта в експлуатацію у 2022 році вежа досягне повної висоти щонайменше 644 метри. Таким чином, вона стане найвищою будівлею в Південно-Східній Азії.

Вежа має площу понад 278 тисяч квадратних метрів. У проєкт Merdeka 118 включено кілька особливостей. Тут планують відкрити оглядовий майданчик "Вид на 118", який також буде одним із найвищих в Азії.

На території хмарочоса діятиме музей текстилю, спеціально побудований центр догляду за дітьми та нова мечеть, що вміщує до 3 тисяч людей.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!