Трамп анонсував введення санкцій проти Ірану
События в миреwww.unian.ua16 августа 2020

Трамп анонсував введення санкцій проти Ірану

США на наступному тижні почнуть процес відновлення санкцій проти Ірану. Про це заявив президент США Дональд Трамп на прес-конференції, передає РБК. "Ми займаємося відновленням санкцій. Наступного тижня побачите, що буде", - сказав Трамп. За словами президента, його не здивувала відмова Ради Безпеки ООН продовжити збройне ембарго проти Ірану. "Ми знали, які будуть результати голосування", - зазначив Трамп. Раніше, 14 серпня, Рада Безпеки ООН не підтримала продовження збройового ембарго США проти Ірану.

За продовження заборони, крім самих США, проголосувала Домініканська Республіка. Росія і Китай виступили проти, а ще 11 країн утрималися. Крім цього, Трамп зазначив, що навряд чи братиме участь в онлайн-саміті щодо Ірану до того, як в Сполучених Штатах пройдуть вибори, додає РБК. "Думаю, потрібно почекати до виборів. Іран дуже хоче, щоб я програв", - додав президент США. Ядерна угода з Іраном На початку цього року уряд Ірану оголосив, що відмовляється від останніх обмежень щодо ядерної угоді, підписаній в 2015 році Іраном і шісткою міжнародних посередників. Іранська влада відзначила, що продовжить співпрацю з МАГАТЕ і повернеться до виконання своїх зобов'язань з ядерної угоді, якщо санкції щодо країни будуть зняті, а інтереси країни будуть враховані.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Роджер- Зачетный виршомаз! Браво !
Весёлый Роджер
«На майдане становится тише, Тает быстрое время чудес. До свиданья воскресший Бандера, Возвращайся в загробный свой лес. До свиданье майдан до свиданье, Европейское счастье прощай! Пожелай скакунам на прощанье, Печенюшек с сальцом, пожелай! приспів: Расстаёмся друзья, остаётся в дупе злоба, Под себя, зачем было нам срать - печенюшки от Нуланд не брать! Надо было терпеть - печенюшки от Нуланд не есть! До свиданья Москва, до свиданья И работа в России - прощай, Пожелай нам смокчать на прощанье, У пиндосов, тупых, пожелай! приспів. (С)»
ера
Женщина, поющая с чужого голоса....Спасибо...ПРОСВЯТИЛ...
Гость
Не гадь петро
уКРЫ ЗАВИДУЮТ
укры завидуют что у Великой России есть Лидер Страны, а в украине - пидор сраный кэруэ краиною. И не один он там такой!
Кот Матроскин
Производство остановить, производителей расстрелять. Или я чего-то не понял?
е
ха, только дошло?? такие как ты за это скакали на майдане.. теперь кушайте не обляпайтесь
Авторские статьи